בלעדי: 90% מהזוכים ב'נוה שמיר' בבית שמש – חרדים!

המדינה השקיעה מיליוני שקלים בשיווק אגרסיבי של רמת בית שמש ה' עבור הציבור החילוני והדתי לאומי, אבל ברגע האמת הם הצביעו ברגליים ורוב מוחץ של הזוכים הם חרדיים. עדין חדש בבית שמש – כל הפרטים.

הדמיה נוה שמיר

רבים המתינו בציפייה דרוכה לראות מי יזכו בהגרלה של מחיר למשתכן האחרונה בדירות ברמת בית שמש ה', או "נוה שמיר" כפי שהוא שווק לציבור הכללי, האם החילונים או שמא החרדיים.

עד כה טענו החילונים והדתיים לאומיים כי דוחקים אותם מבית שמש, והנה ההגרלה הנוכחית ברמב"ש ה' שיועדה במיוחד עבורם, קומות גבוהות, כבישים פתוחים בשבת, מבני ציבור מותאמים עווד.  כך שלא היתה להם יותר סיבה לא להתמודד בהגרלה ולזכות.

apps-box

אבל זה לא קרה. רגע האמת הגיע והתוצאות מתפרסמות, וממידע שהגיע ל'ביזנעס' מתברר כי 90% (!) מהזוכים הם חרדיים! מדובר במידע שאותו קיבלו הזוכים מנציג החברה היזמית שזכתה בקרקע והיא אמורה לבנות את הדירה, והוא אמר לזוכים שתשעים אחוז מהזוכים הם חרדיים.

מדובר בנתון מאד דרמטי שעוד יהיו לכך השפעות מרחיקות לכת, שכן כעת מתברר מעל לכל ספק כי הציבור החילוני לא רוצה לגור בבית שמש ורק עושה רעשי רקע להפריע לחרדים.

side
rodius-inner

11 תגובות ל: "בלעדי: 90% מהזוכים ב'נוה שמיר' בבית שמש – חרדים!"

 1. חרדים תפנימו אנחנו לא מיעוט נרדף יש לנו הרבה הצלחות בהרבה עניינים רק אנו צריכים וחייבים לתמוך בעצמנו בכל הכוח ובכל העוצמה כי רק כך כל הציבורים הישראלים מצליחים כי כולם מיעוטים ולדוגמא לעשות בג"צים כל הזמן ובכל הכוח וכך נמצה את זכויותינו וכמו שעושים לנו החילונים וכמו שעושים כולם לכולם
  בית שמש כולה שלנו-מזל טוב-עיר במרכז הארץ

 2. אם כך הדברים אז מדובר בכישלון ענק של משרד השיכון, הם השקיעו המון כסף ומאמצים לייצר מצג כוזב של "עיר חדשה" שלא קשורה לעיר בית שמש שהיא כבר עיר חרדית מובהקת

 3. ענק, ברגע זה התווספו 5,000 דירות חדשות לחרדים .
  שכונה ה' היא שכונה ענקית בגודל של עיר קטנה.עכשיו שהחילוניים בעיר יוכלו את הכובע, בית שמש היא עיר חרדית וחילוניים לא רוצים להגיע אליה, לא משנה איך יקראו לה…

 4. ב"ה

 5. במשרד השיכון רצו חילוניים וקיבלו חרדים, כנראה שאנחנו לא כל כך טיפשים כמו שהם חשבו.
  בושה לגלנט ואנשי משרד השיכון על הניסיון העלוב וכל הכבוד לחרדים שהצביעו ברגלים

 6. ותודה לבג"צ
  ולתולי השלטים

 7. רק חבל שמאיר פרוש סגן שר בחינוך ולא סגן שר השיכון כי הצורך המרכזי החרדי הוא דיור בריכוזים חרדיים כמובן עדיף במרכז

 8. בא נירגע זה יכול להיות טריק של החברה היזמית שהחרדים שכן זכו לא יברחו להם

 9. בא נירגע זה יכול להיות טריק של החברה היזמית שהחרדים שכן זכו לא יברחו להם

 10. בוא נעשה כאן סקר, אני חרדי וזכיתי

 11. אפשר לומר באופן די ברור שחילונים לא נרשמו (לרוב) בבית שמש מכמה סיבות אא. היו מעט נרשמים מסדרה א (שכידוע רוב רובה חילונים וזה באשמת התקשורת החרדית כדוגמת יתד וכיוב שלא כתב מילה על מחיר למשתכן בשנה הראשונה לתכנית תוך ניצול הקהל השבוי שלו לטובת כיסם של היזמים שמפרסמים אצלהם)
  ב. אני מכיר לפחות שלשה חרדים שזכו בבית שמש אחד מהם בנווה שמיר
  ג.ברגע שיש בעיר אחת כמה הגרלות שרובם בשכונה שמיועדת לציבור חרדי אין סיבה לחילוני שיירשם גם בהגרלות של השכונה החילונית כיוון שמבזבז בזה זכות הרשמה לעיר אחת (כידוע שבהגרלות הגדולות אפשר להירשם רק לשלשה ערים)

כתיבת תגובה