הבלנבים אזלו מהחנויות. ב'אלה' מבטיחים להחזיר אותם במהרה

'הבלנבים', אותן דמויות חינוכיות שנועדו להעביר לילדי הציבור החרדי את חשיבות המחזור שהתגלגלו לתוך דיסק וחוברת קומיקס מושקעת, אזלו מהחנויות. בתאגיד המחזור הבטיחו מהדורה חדשה

ילדים בסניף אור החיים. צילום: יח"צ

בתאגיד המחזור 'אלה' הביעו שביעות רצון רבה מהשתתפותם של אלפי ילדים בציבור החרדי בקמפיין 'הבלנבים' שהחל לפני כחודש. בקמפיין הייחודי מככבים דיסק מושקע ומרתק וקומיקס צבעוני שמעניקים לילדים את תועלות המחזור בצורה חינוכית ומשעשעת.

את הזיכיון להפצת דיסק הקומיקס אשר הפקתו הייתה כרוכה בעלויות רבות, קבלה רשת 'אור החיים' שדיווחה השבוע על ביקוש רב של ילדים והורים. יוסי בלוי, מנהל התפעול של הרשת, אמר כי בשבועות האחרונים נמכרו אלפי ספרוני קומיקס 'הבלנבים'. "אני מופתע מהיענות, מסתבר שניתן לשלב מסרים חיוביים גם בקומיקס משעשע", הוסיף.

מהנהלת הרשת נמסר כי הם שמחים להיות שותפים להצלחה הגדולה. בפרט במקרה הזה בו מדובר במסרים של הליכות ודרך ארץ. מבדיקה שערך התאגיד עולה כי הורים רבים מדווחים על ילדים מרותקים לדיסק ולאיורים בחוברת הקומיקס.

חני, אמא לבלנבים קטנים, אמרה כי "הילדים כל כך התחברו לרעיון, שמיד החלנו בבית את נפלאות המחזור. בעבודת צוות משפחתית אנו מפרידים בין האשפה לבין בקבוקי הפלסטיק הניתנים למחזור ויורדים יחד למחזורית לקיים את ה"מצווה" בהידור", הוסיפה בחיוך.

עוד נמסר מהתאגיד כי עקב הביקוש הרב אזלו אלפי הדיסקים מרשת אור החיים, אך בשבוע הקרוב תודפס מהדורה חדשה והמלאי יתחדש לתקופה מוגבלת. אם עדיין לא רכשתם את מארז הבלנבים המרתק, רוצו לסניף אור החיים הקרוב לביתכם ופנקו את ילדיכם בקומיקס ודיסק מושקעים ומרתקים, במחיר של חמישה שקלים בלבד!

doseo-webing-side

כתיבת תגובה