החיים הטובים ליד יער ירושלים 

לפרויקט אלעד בית וגן יש את כל מה שיכולים לבקש: קהילתיות, נגישות תחבורתית וקרבה למוסדות קהילה ודת.

יער ירושלים

אסף יוגב, סמנכ"ל השיווק של חברת אלעד ישראל מגורים : בית וגן היא אחת השכונות היפות בירושלים. השכונה, היושבת בדרום-מערב העיר על אחת הפסגות הגבוהות ביותר של הרי ירושלים, היא הפרבר השלישי שנבנה בירושלים עם כינון המנדט הבריטי בארץ ישראל ב-1917.

אלעד מגורים היא זרוע הנדל"ן של קבוצת תשובה בישראל, מהקבוצות העסקיות הגדולות והמגוונות ביותר במדינה. אלעד מגורים גם נמנית עם יזמיות הנדל"ן המובילות בישראל וזוקפת לזכותה כמה מפרויקטי המגורים האיקוניים במדינה, בהם פרויקט "פארק תל אביב" הצמוד לפארק מנחם בגין בתל אביב; פרויקט "פארק בבלי", בלב שכונת בבלי, הנבנה בימים אלו- ממגדלי המגורים הגבוהים והיוקרתיים ביותר בישראל; פרויקט "אורבן פארק ראשונים"  שכונת מגורים חדשה במרכז ראשון לציון. כיום בונה החברה אלפי יחידות דיור לאורכה ולרוחבה של ישראל, בהן גם פרויקט "אלעד בית וגן".

apps-box

פרויקט אלעד בית וגן כולל שני מגדלי מגורים גבוהים של 17 ו-18 קומות בהתאמה, וכן מרכז מסחרי שכונתי המשתרע על של 6,200 מ"ר. המגדל הראשון נבנה ואוכלס, המגדל השני בשלב חפירה וביסוס. במגדל 2 מוצעות למכירה דירות של 3.5, 4 ו-5 חדרים, בהן גם דירות גן וכן דירות גג. במגדל הראשון נותרו למכירה 2 דירות גג לכניסה מיידית.. שטחן של דירות הגג 140 מ"ר בנוסף למרפסת פתוחה ששטחה 50 מ"ר.

פרויקט אלעד בית וגן נמצא במרחק הליכה מאחת מתחנות הרכבת הקלה של ירושלים, ומשמעות הדבר גישה נוחה גם לכל חלקי העיר. מיקומו של הפרויקט בנקודה הגבוהה ביותר של בית וגן מאפשר לו להשקיף על כל נופי הסביבה, לרבות מדבר יהודה במזרח, יער ירושלים, עין כרם והמרכז הרפואי הדסה במערב, ובימים של ראות טובה, אפילו הים התיכון הרחק במערב.

גם עולים יהודים המעוניינים לרכוש דירה בבירת ישראל, מעדיפים לעשות זאת במיקומים המאפשרים גישה ותחבורה ציבורית המסייעת להתנייד בצורה קלה ויעילה. בנוסף, גם ציבור זה שחלקו מסורתי וחלקו אדוק יותר מעדיפים לחיות בקהילות המאפשרות להם אורח חיים מודרני ונגישות תחבורתית וכן קרבה למוסדות דת וקהילה. דבר זה נכון למשפחות שמחפשות להשתקע ולחיות בעיר, לעומתם ישנם צרפתים הרוכשים דירות למטרות נופש ולתקופות החופש לכן הם יעדיפו לרכוש דירות האזורים תיירותיים יותר.

כאמור, השלב השני של הפרויקט, כולל את הקמת המרכז המסחרי והוא צפוי להסתיים בשנת 2020 והשלב השלישי הכולל את הקמת מגדל המגורים השני אשר צפוי להתנשא לגובה של  18 קומות צפוי להסתיים בתוך כ- 3.5 שנים. מחירי הדירות הם כ- 23,000 ₪ (כ-6,050 דולר) למטר רבוע ו-5.9 מיליון ₪ (1.55 מיליון דולר) לדירת גג.

לפרויקט אלעד בית וגן יתרונות רבים – הפרויקט ממוקם בשכונה דתית עם הרבה מוסדות השכלה יהודיים אך עם זאת, מיקומו בשולי השכונה מושך אליו לא מעט משפחות מסורתיות  ומיקומו מאפשר גישה קלה לתחנת הרכבת הקלה הממוקמת בסמוך, לחלקים אחרים בעיר וליציאה מירושלים. בנוסף, המרכז המסחרי מאפשר לדיירי הפרויקט לערוך קניות בקלות. כל שעליהם לעשות הוא להזמין את המעלית ולרדת למטה.

לאתר הפרייקט : http://bait-vgan.co.il/5rooms/?ref=bizzness&media=content

תגובה אחת ל: "החיים הטובים ליד יער ירושלים "

  1. מישהו אמר הולילנד
    2 מפלצות שמסתירות את הנוף בליבו של אזור בניה נמוכה

כתיבת תגובה