נתיב פיתוח מאכלסת את המגדל הראשון בפרויקט 'נתיב ים'

הפרויקט, המהווה המשך לשכונת פסגת ים הנחשבת ליוקרתית ביותר בקריית ים, הוא מתחם מגורים עצמאי שאמור לכלול בסופו של דבר ארבעה מגדלים. בשלב זה יוקמו שני מגדלים של 17 קומות כל אחד

פרויקט נתיב ים. הדמיה: וויופוינט | יח"צ

קבוצת 'נתיב פיתוח' המקימה את פרויקט 'נתיב ים' שכולל בשלב א' שני מגדלים בני 17 קומות ו-145 דירות, החלה לאכלס את הדירות במגדל הראשון בפרויקט.

תמהיל הדירות בפרויקט מגוון ורחב, וכולל דירות שלושה, ארבעה, ארבעה וחצי, חמישה ושישה חדרים, דופלקסים ופנטהאוזים. הפרויקט נהנה מנגישות לתחנת הרכבת והמטרונית. השלב השני בפרויקט, במסגרתו יוקמו שני מגדלים נוספים, יצא לדרך בקרוב.

apps-box

שמחה גרידינגר, יושב ראש ובעלים של קבוצת נתיב פיתוח אמר: "אני מוכרח לציין שאני מתרגש לראות עשרות משפחות צעירות, בהן זוגות צעירים ומשפרי דיור, נכנסים לדירותיהם החדשות. הפרויקט הזה, נכון להיום, הוא למעשה הבנייה החדשה היחידה בעיר, וייקח עוד זמן עד שתכניות הבנייה המאסיביות שנמצאות היום על הפרק יהפכו למציאות. עד אז היצע הדירות החדשות בעיר יישאר מוגבל ביותר".

הפרויקט, המהווה המשך לשכונת פסגת ים הנחשבת ליוקרתית ביותר בקריית ים, הוא מתחם מגורים עצמאי שאמור לכלול בסופו של דבר ארבעה מגדלים, ובמרכזו יוקם פארק רחב ידיים עם פינות משחק, שבילי גישה והצללה, מרחבים ירוקים ועוד. בנוסף יכלול הפרויקט מרכז מסחרי שכונתי לנוחות התושבים. הרוכשים בפרויקט ייהנו משירותי קהילה ותשתיות הקיימים בשכונה.

side
inner

תגובה אחת ל: "נתיב פיתוח מאכלסת את המגדל הראשון בפרויקט 'נתיב ים'"

  1. סרטון מצחיק על נדלן!!! חדש! כנסו ליוטיוב ותרשמו ותבכו מרוב צחוק!

כתיבת תגובה