עדיין אוהבים את השמאל? אין דבר. שלמו קנס בסך 250 שקל

אגף התנועה של המשטרה החליט להגביר באופן משמעותי את האכיפה נגד אי שמירה על הנתיב הימני. נסיעה בשמאל שלא למטרת עקיפה, תעלה לכם 250 שקלים. ומה עוד ייזקף לחובתכם מלבד הקנס הכספי?

שוטר תנועה. צילום: משה שי | פלאש 90

אגף התנועה של המשטרה מסמן מטרה חדשה: נהגים שנוסעים על הנתיב השמאלי שלא למטרת עקיפה. "במסגרת פעילות האכיפה נגד עבירות בריונות כביש ועבירות מסכנות חיים, אגף התנועה מגביר את האכיפה באופן משמעותי כנגד עבירת אי שמירה על הימין, במטרה לאפשר זרימה רציפה ומיטבית של התנועה בכבישים, ולאפשר לנהגים לבצע עקיפות בבטחה בנתיב השמאלי ובתוך כך למנוע מנהגים לבצע עבירות", נמסר מהמשטרה.

באגף התנועה כתבו עוד כי "מחובתו של נהג בכביש לשמור על הנתיב הימני במהלך נסיעתו, הנהיגה בנתיב השמאלי מהווה הפרעה לתנועה וגורמת לעיכוב יתר הנהגים הנמצאים בכביש, כאשר הנתיב השמאלי נועד לעקיפה של רכבים בלבד. על-פי החוק, אי שמירה על הימין היא עבירה הגוררת בצידה קנס של 250 שקלים ושש נקודות לחובתו של הנהג".

box

במשטרת התנועה מבקשים מציבור הנהגים לזכור כי חשוב להקפיד על נסיעה בנתיב הימני ובסיום העקיפה בנתיב השמאלי, יש לחזור ולשמור על הנתיב הימני בצורה בטוחה וזהירה. במילים אחרות, תרדו מהשמאל אם אתם לא רוצים לרדת מהכביש ולקבל דו"ח.

אגף התנועה יוצא למלחמה ברכב המשופר; "תוצאות הרסניות"

ono-side
inner

תגובה אחת ל: "עדיין אוהבים את השמאל? אין דבר. שלמו קנס בסך 250 שקל"

  1. ומה אם אלו שעוקפים בצד ימין? זה מותר? גם זה אוכפים?

כתיבת תגובה