שר העבודה והרווחה חיים כץ ביקר בישוב החרדי 'מעלה עמוס'

ביישוב שחווה תנופת התפתחות מואצת בתקופה האחרונה פועל גם מיזם חברתי ייחודי שמעניק פתרון ייחודי בתחום ההלבשה למשפחות במצוקה מיישובי הסביבה. כץ: רואה ביישוב הקרוב לירושלים פתרון מעולה למצוקת הדיור החרדית

השר בסיור. צילום: יח"צ

תנופת ההתיישבות החרדית ביישוב מעלה עמוס הביאה את שר העבודה והרווחה, חה"כ חיים כץ (ליכוד) לבקר ביישוב. במהלך ביקורו סייר שר הרווחה בפרויקט הבנייה בו צפויות להיבנות כ-120 יחידות דיור חדש. את השר ליוו ראש מועצת גוש עציון שלמה נאמן, סגן ראש המועצה יואל סילבר, מזכיר היישוב אריה קאהן ואנשי מקצוע מטעם משרד הרווחה.

כץ אמר כי הוא רואה ביישוב הסמוך לירושלים פתרון ראוי ביותר למצוקת הדיור של הציבור החרדי והבטיח לפעול להצלחת היישוב ולפעול בכל דרך לפיתוחו ושגשוגו. עוד במסגרת הסיור ביקר השר בפרויקט חברתי שפועל במעלה עמוס ומעניק פתרון ייחודי בתחום ההלבשה למשפחות במצוקה מיישובי הסביבה.

box

יואל סילבר, סגן ראש מועצת גוש עציון, אמר עם תום הביקור: "ביקורו של שר הרווחה היה חשוב במיוחד. בטוחני שהנושאים החשובים שהועלו יש בהם כדי ליצור שינוי משמעותי לטובת האוכלוסייה החרדית באזור".

כאמור, היישוב מעלה עמוס עובר תנופת התפתחות ונבנים בו בשלב זה כ-120 יחידות דיור מתוך אלפי יחידות בתכנון המיועדות לאברכים ובוגרי ישיבות. הבנייה נעשית על ידי 'אריאל יזמות' בשיתוף 'ש.א.ג (ולול) בנייה ופיתוח.

רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו ל'ביזנעס' בפייסבוק

side
ono-inner

כתיבת תגובה