אבי הפרסום החרדי, בני גל, הלך לעולמו

איש הפרסום ממייסדי משרד הפרסום ‘גל אורן לרנר’ ומאמן ברוח היהדות – בני גל, הלך הבוקר (ב’) לעולמו בגיל 77 • הלווייתו תתקיים בשעה 16:00 בירושלים

מאיר גל | צילום: אבישג שאר ישוב

בני גל, אבי הפרסום החרדי ומי שהוכר בעיקר כמייסד ובעלי משרד ‘פרסום גל BSD’ – שבהמשך הפך ל’גל אורן לרנר’, הלך לעולמו הבוקר, בן 77 היה בפטירתו.

בני גל (בן-ציון יוסף גלסטר, במקור) נולד בשנת 1944 בארגנטינה ובגיל 3 עלה לישראל יחד עם הוריו, גדל בקיבוץ בית אורן שבכרמל.

250/200 סייד בר + קובייה

את דרכו המקצועית החל כבר בסוף שנות ה-60 של המאה הקודמת כשהקים וייסד את  משרד הפרסום “גל-שרגאי”.

בתחילת שנות ה-70 עבד במשרד “פלד” ואף היה חבר מזכירות בגוש האמונים.

בתחילת שנות ה-80 הקים את משרד הפרסום “פרסום גל” – המתמחה בפרסום למגזר החרדי, המיזם המשמעותי הראשון של המשרד היה שיווקה של העיר החרדית עמנואל שבשומרון.

בשנות 2007 לאחר פרישתו, תחת ניהולה של אשתו, שרה גל, התמזג המשרד עם משרד “פרסום אורן” בניהולו של אורן אלימלך.

במהלך השנים גדל והתפתח המשרד ואף צירף אליו שותפים נוספים, ביניהם, אבי לרנר, נחום בנדיקט והאחים ביכלר, והפך לקבוצה הגדולה ביותר לפרסום ושיווק בעולם החרדי והדתי לאומי.

 בני גל לא היה רק פרסומאי, בשנת 1992 החל גל להעניק אימוני Coaching לתאגידים, חברות ואנשים פרטיים.

בשנת 2005 עזב גל את עולם הפרסום והחל להקדיש את זמנו ללימוד בבית מדרש “רעוא” ובבית הספר לפסיכולוגיה יהודית של הרב גינזבורג ולפיתוח מודל האימון היהודי. מודל עבור בתי הספר להכשרת מאמנים ‘BSD אימון יהודי’.

870/135 ליינר ארטקל

אורן אלימלך, מנכ”ל המשרד מסר: “אבידה גדולה לעולם הפרסום. בני היה ממייסדי משרדנו היה אבן דרך ומי שגידל דורות רבים של פרסומאים גדולים לאורך השנים והיה עבורם מודל לחיקוי. אנו שולחים תנחומים לשרה ומאיר וכל המשפחה”.

הלוויה תצא היום (ב’) בשעה 16:00 מבית הלוויות שמגר ומשם להר הזיתים.

Inner 620/130

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה