איך מוצאים דירות למכירה בצפון תל אביב ללא תיווך?

תיווך הוא תחום לא פשוט בכלל, הוא דורש לא מט קשרים אישיים וזמן אישי על חיפוש דירות וידיעה של אזורים מסויימים. עבודה מהסוג הזה דורשת השקעת זמן לא מבוטלת מצאת המתווך, גם אם הוא מתווך ותיק וגם אם הוא מתווך חדש.

FREEPIK

אל בשביל שאתם תוכלו למצוא דירות למכירה בצפון תל אביב ללא תיווך, אנחנו ננסה לעזור לכם לעשות את זה בצורה הטובה ביותר. כי כמו כל תחום ונושא שתרצו להשקיע בו או "לא לצאת פראיירים", ישנם כמה כללים וטיפים שתהיו חייבים לדעת.

איך למצוא דרך האינטרנט? 

250/200 סייד בר + קובייה

כיום ישנם לא מעט אתרי נדל"ן שונים אשר יכולים לעזור לכם להתמקד באזור שבו אתם מחפשים דירה, למשל אם תחפשו אחר דירה בצפון תל אביב, תוכלו לפרוט את החיפושים שלכם במגוון מסננים. החל דירות יד 2, דירות קבלן ואפילו לפי דירות שעברו שיפוץ או לא. מנועי חיפוש מהסוג הזה יוכלו לעזור לכם לצמצם את האפשרויות, להוזיל עלויות ככל הניתן וכמובן לעזור לכם להתמקד. כיום ישנם כמה אתרים מובילים כאשר הראשון מביניהם הוא "יד 2", אחריו הוא "מדלן" וכמובן שישנם עוד אתרים נוספים וטובים אשר יכולים לעזור לכם להחליט.

איך למצוא דירות למכירה בצפון תל אביב ללא תיווך ברשתות חברתיות

מלבד להתפלל ומאתרי הנדל"ן הקיימים היום ברחבי הרשת, תוכלו גם למצוא לכם דירות למכירה בצפון תל אביב ללא תיווך גם על ידי שימוש ברשתות החברתיות. אלו מתפקדות כיום לא רק כאזור בו תוכלו להביע את עצמכם, אלא גם להעזר בפלטפורמות אלו על מנת למצוא מגוון רחב של דירות. פייסבוק לדוגמא מחזיקה לא מעט קבוצות נדלן שונות, אלו מתעסקות במכירה והשכרה וגם מתחלקות לאזורים. כך שאם אתם מחפשים דירות באזור צפון תל אביב, תוכלו לעקוף את המתווך גם בעזרת הרשתות החברתיות. חשוב רק לזכור כי גם חלק מהמפרסמים של הדירות הינם גם מתווכים, כך תבדקו לפני שאתם קובעים לפגישה.

הדרך הישנה והטובה-לעשות את זה ברגל! (או באוטו כמובן)

אומנם חלקנו לא מכיר את השיטות בהם פעם היו מחפשים דירות, אלו היו כוללות הדבקה של מודעות אחר דירה באזורים שונים, פנייה לחברים מהאזור ועוד. אבל אחת השיטות שאולי מעט נעלמה מהעולם, מכיוון שהכל נגיש לנו דרך הטאבלט או הסמארטפון היא ללכת אל האזור שנרצה לגור בעצמנו. כך שאם אתם רוצים למצוא דירה למכירה בצפון תל אביב ללא תיווך, תוכלו לא רק להשען על המודעות בפייסבוק או באתרים השונים, אלא גם ללכת בעצמם ולבדוק מודעות על הבתים למשל, או מודעות למכירה בלוחות השכונה. מעבר לפעולה עצמה של החיפוש אחר דירה, תוכלו גם להכיר את האזור אותו תרצה לגור בו, דבר שהוא חשוב לא פחות.

Inner 620/130

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה