יו”ר מטה החרדים העובדים סייר ב’אמזון ישראל’

הראל יפהר, מנהל הפעילות של Amazon web service – שירותי הענן של אמזון בישראל קיבל במשרדי מטה החברה את ח”כ משה ארבל מש”ס, שהעלה בפניו את שכרם הנמוך של החרדים במקצועות ההייטק • ארבל קרא להשוות את שכר החרדים בענף לשכר הנהוג במגזר הכללי

הראל יפהר, מנכ"ל שירותי הענן של אמזון בישראל (AWS) עם ח"כ משה ארבל | באדיבות המצלם

יו״ר מטה החרדים העובדים בש”ס, ח”כ משה ארבל ביקר היום במטה חברת אמזון בישראל.

במהלך ביקורו במטה החברה בתל אביב סקר ח”כ ארבל בפני הראל יפהר מנהל הפעילות של Amazon web service שירותי הענן של אמזון בישראל ובכירי החברה את פעילות סיעת ש”ס בכנסת היוצאת, בנוגע לשילוב חרדים וחרדיות בתעסוקה איכותית ובמקצועות ההייטק.

250/200 סייד בר + קובייה

כמו כן, ציין ח”כ ארבל, מי שנטל על עצמו במהלך הקדנציה האחרונה – ולא רק כגימיק בחירות – את ייצוג החרדים העובדים בש”ס, את הנתונים החמורים של השכר הנמוך לנשים חרדיות העוסקות בתחום ההייטק, וקרא ליפהר להרים את הכפפה לטובת שילוב חרדים וחרדיות בתעסוקה.

בדבריו ציין ח”כ ארבל כי “מעסיקים במקצועות ההיי טק שקלטו עובדים ועובדות חרדים מבינים כי מדובר באנשים מעולים עם יכולות ועם מוסר עבודה גבוה. היתרון למעסיקים הוא מובהק וזאת לצד החשיבות לגיוון תעסוקתי ולמתן אפשרות לשמור על אורח חיים חרדי מבלי לוותר כהוא זה על מקצועיות”.

האם ‘אמזון ישראל’ ושירותי הענן שהיא מספקת תרים את הכפפה ותהיה החברה הראשונה שתעסיק חרדים וחרדיות בשכר מלא, לפי הסטנדרטים של עולם ההייטק במגזר הכללי? אין לדעת.

הראל יפהר, מנכ”ל שירותי הענן של אמזון בישראל (AWS) עם ח”כ משה ארבל בביקור במטה החברה | באדיבות המצלם

Inner 620/130

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה