ביום ראשון: לימודי הנהיגה יחודשו, שבוע לאחר מכן – ה’טסטים’

לאחר יותר מחמישה שבועות של הפסקה: אלפי מורי נהיגה יוכלו לשוב ללמד • הטסטים יתחדשו תוך אוורור הרכב והנבחן יחתום על הצהרת בריאות והעדר תסמינים כתנאי לבחינה

לימוד נהיגה | אילוסטרציה. מקור: pixabay

בשורה טובה לתלמידי הנהיגה. החל מיום ראשון (1 בנובמבר) יחודשו לימודי הנהיגה בכל רחבי הארץ. זאת, בעקבות יישום השלב השני של ההקלות עליהם הכריז אתמול קבינט הקורונה. לימודי הנהיגה ישובו לפעול בהתאם להנחיות התו הסגול של משרד הבריאות.

 שבוע לאחר מכן (ב- 8 נובמבר) יחודשו גם מבחני הנהיגה המעשיים (טסטים). הרישום למבחנים החל היום (יום חמישי). בכל מבחן נהיגה ישתתפו בוחן ונבחן אחד בלבד שיחויבו לעטות מסכה לאורך כל הבחינה ולשמור על כללי הריחוק החברתי.

250/200 סייד בר + קובייה בכתבה

מדובר בבשורה של ממש עבור אלפי מורי נהיגה שיוכלו לשוב ללמד לאחר יותר מחמישה שבועות של הפסקה בעקבות החלטת קבינט הקורונה להשבית שירותים רבים במשק, זאת, בשל נתוני התחלואה הגבוהים שנרשמו עד לתחילת הסגר.

בוחן הנהיגה (טסטר) יידרש להקפיד על אוורור הרכב, באמצעות פתיחת אחד החלונות האחוריים. בוחן הנהיגה והתלמיד יידרשו לחתום על הצהרת בריאות והעדר תסמינים, כתנאי לביצוע הבחינה.

בשלב הראשון יבוצעו בחינות מעשיות לכלי הרכב הפרטים והדו-גלגלים, מכל הדרגות וכן לרכב משא קל עד 12 טון, רכב ציבורי מדרגות רישיון D לסוגיו, כולל אוטובוס. בשלב זה לא יתקיימו בחינות לדרגה C בשל העדר היכולת לשמור על כללי הריחוק החברתי כנדרש.

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה