התוכן עדיין המלך?! – שאולי כהן

מה זה אומר לכתוב טוב ב-2020? • העולם הולך לוידאו, זה לא יקבור את התוכן? • איך מאתרים כותב טוב ועם איזה כותב, שאולי כהן – המרואיין שלי השבוע – בשום מצב לא יעבוד? • ומהי העדיפות של חברה על פני הפרילנס הבודד ומה הקטע שהם מתמחרים את העבודה כבר באתר?

פודקאסט - יהודה אדלר

זה נשמע נושא נורא שחוק, כל ילד יודע שתוכן זה הבסיס וכל בעל עסק יודע שהוא ישמע בכל פגישת ייעוץ שיווקי על התוכן והתוכן והתוכן, לא חפר? אז טוב שיש כאלו שהם פה בשביל לדבר על זה ולעשות את זה מעניין אה? האורח השבועי שלי בפודקאסט הוא שאולי כהן מנכ”ל כתבנית, יש לחברה שלו שם טיפה חריג אבל זה לא ממש עניין אותו, רצינו שהשם יסגיר בדיוק את מה שאנחנו עושים – הוא אומר.

קודם כל שאולי הוא אחלה מרואיין, הוא רהוט ופשוט כייפי לשיחה, אבל הרבה יותר מזה, הוא אחד האנשים הכי מוכנים שבאו עד היום לפודקאסט. הקטע הוא, שנראה לי שהוא ממש לא התכונן לראיון, הוא נושם את התוכן וחי אותו ברמות הקשות.

250/200 סייד בר + קובייה בכתבה

אז חאלס’ עם החפירות על מה דיברנו? תוכן. מה זה אומר לכתוב טוב ב-2020? העולם הולך לוידאו, זה לא יקבור את התוכן? איך מאתרים כותב טוב ועם איזה כותב הוא בשום מצב לא יעבוד? מהי העדיפות שלהם כחברה על פני הפרילנס הבודד ומה הקטע שהם מתמחרים את העבודה כבר באתר?

שאולי עצמו הוא פחות איש תוכן ויותר מנהל, שאלתי אותו את שאלת מיליון הדולר – איך מנהלים איש יצירתי, זה תרתי דסתרי? ניתחנו גם את עם כותבי התוכן, מהם החולשות שלו, מהם הדברים שאסור לו לעשות ומהו הדבר החשוב ביותר לאנשים יצירתיים בכלל ולעם הזה בפרט.

דיברנו גם על הצורה בה הוא מנהל חברה של 70 עובדים שכולם עושים את העבודה מהבית. הוא הסביר לי מה המטרה שלו בבלוג המושקע שהוא מתחזק באתר אפילו שעל פניו זה מועיל למתחרים שלו. ולסיום, הוא אפילו חשף לי מה הדבר הבא שהם הולכים להרים, היה מעניין.

כל כותב או סתם אחד שמאמין בתוכן ימצא פה ים דברים שרלוונטיים לו, אז פשוט תכנס תקשיב ותתקדם. אה, וכמובן תכתוב לי תגובות, אני כאן. (כן. התכוונתי אליך).

 

 

רוצים לקבל עוד מיהודה אדלר >>>>https://mailchi.mp/0865d34b0e78/podcastbiznes

ליצירת קשר אישי עם יהודה אדלר [email protected]

 

Inner 620/130

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה