טוויטר במבט עתידי: שימוש בתשלום והנפקה בעוד 3 שנים

משקיעים שפוגשים את מאסק כדי לבחון אפשרות העמדת הלוואות למימון השלמת רכישת הרשת החברתית טוויטר, שמעו ממנו על כוונתו להנפיק את החברה בעוד כשלש שנים | לצד זאת, ציין מאסק אתמול כי הוא מתעתד לגבות כסף מגורמים מסחריים וממשלתיים שעושים שימוש ברשת

אלון מאסק | צילומסך מפייסבוק

חינם? לא לתמיד: המיליארדר אילון מאסק, שרכש את הרשת החברתית טוויטר ב-44 מיליארד דולר הודיע אתמול באמצעות ציוץ בחשבונו האישי (אלא מה…) כי טוויטר עשוייה בעתיד לגבות תשלום מגורמים מסחריים או ממשלתיים. עם זאת הבטיח לעוקביו כי השימוש יישאר חינמי, גם בעתיד, למשתמשים רגילים.

הוא הצהיר עוד על שינויים שיערוך בחברה ועל הפיכת הרשת החברתית למקום בעל חופש ביטוי נרחב יותר. עד כה, לא ברור עד כמה מאסק יוכל לעמוד בהבטחה זו.

250/200 סייד בר + קובייה

למאסק כיום מעל 90 מיליון עוקבים בטוויטר.

לאחרונה, כך דיווח ה”וול סטריט ג’ורנל”, אמר מאסק למשקיעים, כי למרות שרכש את הרשת והפך אותה לכזו שנמצאת בבעלותו הפרטית, עם זאת, הוא עשוי להנפיק אותה מחדש, בתוך מעט פחות משלש שנים.

את הרכישה שטרם הושלמה ביצע מאסק כאשר הוא זקוק לכמה עשרות מיליארדים כהלוואה, וקרנות כמו גם בתי השקעות שפוגשים אותו במטרה לבחון את האפשרות להעמיד לו אשראי – מקבלים ממנו אינדיקציות עתידיות לפעילותו כמנכ”ל ובעלים יחיד.

לבתי השקעות וקרנות הון יש רזומה של רכישת חברות, הפיכתן לפרטיות, ומאוחר יותר, לאחר שהן מתנהלות כראוי, להנפיקן מחדש.

Inner 620/130

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה