מוסרים שיעורים פרטיים? מס הכנסה בעקבותיכם

מורה פרטי שעשה שימוש באפליקצית “ביט” וחשבון “פפר” כדי להעלים הכנסות, גילה לפתע שרשות המסים ‘עלתה’ על כמיליון שקלים שאותם ביקש להבריח ממנה ולא לדווח עליהם כהכנסה

האוניברסיטה העברית, ירושלים | צילום אילוסטרציה: יונתן סינדל, פלאש 90

דולב כוכבי (30) מפרדס חנה-כרכור, בסך הכל רצה להתפרנס ממסירת שיעורים פרטיים ומכתיבת עבודות לסטודנטים. אך מסתבר שלמרות גילו הצעיר הוא הספיק לצבור הון לא קטן בשלש שנים, ועתה הוא חשוד כי העלים הכנסות בסך כ-1 מיליון ₪, שקיבל בעבור מתן שיעורים פרטיים.

הוא נעצר ושוחרר בתנאים מגבילים. מתברר כי כוכבי, כמצוין בבקשה שהוגשה לבית משפט השלום בחיפה ע”י פקיד שומה חקירות חיפה והצפון ברשות המסים, עסק בשנים 2016 – 2019 במתן שיעורים פרטיים ועזרה לסטודנטים בכתיבת עבודות.

250/200 סייד בר + קובייה

אלא שלפי החשד, התשלומים בעבור שירותיו אלו הסתכמו בכ-1,000,000 ₪, והתקבלו באמצעות אפליקציית bit ובאמצעות חשבון Pepper על שמו, וזאת כדי להסתיר את עיסוקו והכנסותיו מעיסוקו זה.

השופטת הדס שכטר ישראלי, מבימ”ש השלום בחיפה, הורתה על שחרור החשוד בערובה, תוך הפקדת ערבות עצמית בסך 200,000 ₪, ערבות צד ג’ בסך 150,000 ₪.

מומלץ עבורך

תגובה אחת ל: "מוסרים שיעורים פרטיים? מס הכנסה בעקבותיכם"

  1. כמו מורים פרטיים יש הרבה העלמות מס מס הכנסה על נדלן כבר העשירים מתעשרים קונים דירה עם יחידת דיור ומשכירים אותה ועוד דירה ומי משכיר עניים הגיע הזמן שיהיה יציבות העשיר מתעשר עני נהיה יותר עני מה עם הנחות ישוב בכלל אוכפים או מעלימים מס לאנשים שתי בתים בישובים עם הנחת ישוב וגרים במרכז הארץ מה יהיה אם חוסר הצדק הזה בגלל זה יש גרעון יש רמאים בכל מקום הבטחת הכנסה יש אנשים עובדים בשחור ומקבלים הבטחת הכנסה אבל אישה חד הורית 600 ש”ח עם 2 ילדים עושים חישוב שלה כמו בחוק לא יהיה צדק במדינה התרבות של עושק רק כסף כסף אבל מעלימים עין בכל המוסדות מי שמכיר מעלים עין ממשפחה מחבר או מהשכן אין טעם לחוקים האלה זה רק למסכנים הרמאים משלמים יוצאים כאילו צודקים הכל שקר

כתיבת תגובה