פלטפורמה מקוונת ראשונה מסוגה למכירות פומביות של תמרים

חברת eZad מאפשרת לחקלאי תמרים באיחוד האמירויות למכור ישירות, תמרים בתפזורת ברחבי העולם | מטרת הפלטפורמה היא לאפשר לזרז את המכירות והרכישות של התמרים, ובמקביל לעזור לשפר את השקיפות והרווחיות שלהן לטובת בעלי העניין | הרוכשים יוכלו לאסוף את התמרים שרכשו מאחד המחסנים של eZad או לבחור כל אחד מהשירותים מוסיפי הערך שמוצעים, כולל אחסון, אריזה, העמסה, חיטוי, שטיפה ואספקת התמרים למקומות שונים בכל רחבי העולם

הפלטפורמה של אי-זאד

Agthia Group PJSC, מובילה אזורית בשוק המזון והמשקאות באבו דאבי, שבאיחוד האמירויות הערביות, השיקה את eZad, פלטפורמה חדשנית נוחה לשימוש ויעילה של מכירות פומביות מקוונת (eAuction), באמצעותה יכולים סוחרים מכל רחבי העולם לרכוש תמרים בתפזורת ממוכרים באיחוד האמירויות הערביות.

eZad מזרזת את המכירה והרכישה של התמרים, וכן משפרת את השקיפות ואת הרווחיות עבור כל בעלי העניין. הפלטפורמה מחויבת לעזור לחקלאים לגדל תמרים טובים יותר, ובאותו זמן היא מאפשרת לקונים סיטונאיים של תמרים להצמיח את עסקיהם.

250/200 סייד בר + קובייה

בשלב הראשון eZad תאפשר רכישה מחקלאים באיחוד האמירויות עם תחילת רישום החל בתחילת עונת הקטיף באוגוסט. לאחר מכן היקף הפעילות של eZad יורחב למדינות נוספות.

החקלאים יציגו את התמרים שלהם למכירה פומבית ב-eZad באמצעות מערכת רישום אמינה המדרגת את התמרים לפי תקני שוק מהימנים, עם תמיכה של אחריות לאיכות שנבנתה על הניסיון הרחב והמוניטין ירושת Al Foah.

רשימות התמרים המוצעות במכירה פומבית ב-eZad יהיו זמינות לסוחרים מכל רחבי העולם למשך 48 שעות. הם יוכלו לחפש ברשימות ולמיין אותן בהתאם להעדפות כמו מחיר, סוג התמר, כמות ואיכות. הרוכשים יוכלו לאסוף את התמרים שרכשו מאחד המחסנים של eZad או לבחור כל אחד מהשירותים מוסיפי הערך שמוצעים, כולל אחסון, אריזה, העמסה, חיטוי, שטיפה ואספקת התמרים למקומות שונים בכל רחבי העולם.

“פלטפורמת eZad נוצרה בכדי להביא שקיפות, נוחות ותקינה לתעשיית התמרים, באמצעות הטכנולוגיה והשירותים שאנו מספקים. המטרה שלנו היא לקשר בין חקלאים קטנים וגדולים ישירות לרוכשי תמרים בתפזורת באמצעות פלטפורמה אחת, פשוטה וחדשנית. על ידי יצירת קישור ישיר זה, הוצאות שוליות שהוסתרו בעבר כמו גם הוצאות נסיעה ייעלמו, וכך יוצע פתרון חסכוני יותר לקונים”, אמר אלן סמית’, מנכ”ל Agthia Group.

Inner article

“הפלטפורמה המותאמת באופן אישי מתייחסת לנקודות הכואבות של כל בעלי העניין המעורבים בשרשרת הערך. תמיד שמנו את החקלאים והלקוחות שלנו במרכז כל מה שאנחנו עושים, ונמשיך לעשות זאת כדי להבטיח תשואה כלכלית הוגנת והטבות לכולם”, סיכם.

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה