פעם לקנות ולמכור רכב יד שנייה היה קשה, עד שעורך דין חרדי הגיע עם מערכת מהפכנית

אפליקציה מהפכנית וחינמית בשלב זה, הופכת את מכירת וקניית הרכב לחוויה שלא הכרתם, כזו שכוללת הרבה פחות דיבורים והרבה יותר שקט ועל הדרך גם פותחת את אפשרות התשלום הבטוחה
ביותר שקיימת.

פתרון גאוני נוסף שמגיח אל העולם דווקא מן המגזר החרדי התחיל כשעורך דין חרדי נתקל באותה בעיה בה כולנו נתקלים אחת לכמה שנים כשאנחנו מגיעים למכור ולקנות רכב יד שנייה. זה לא שמדובר במשימה בלתי אפשרית, אבל הזמן, הניהול ובעיקר הסיכון הכרוך בה פשוט מיותרים.

נודה על האמת, רובנו לא סוחר ברכבים בחיי היום יום שלנו ולעקוב אחר 10 מתעניינים שונים ברכב שעומד למכירה זו משימה לא פשוטה אבל מעבר לזה, כשמגיעים לשלב התשלום מגלים מאוד מהר שבתחום הזה אנחנו עדיין בימות הביניים, למה?

250/200 סייד בר + קובייה

כי הלקוח לא יכול לשלם במזומן סכום הגבוה מ 50,000 ₪, מצד שני הוא לא מעוניין לבצע העברה בנקאית לפני שהבעלות עוברת על שמו ומצד שלישי הוא לא רוצה להתעסק עם צ’קים בנקאיים כי הסכום שעליהם הוא קבוע, והמחיר, נו… איך להגיד את זה בישראליות: ‘גמיש’..

למעשה, גם המוכר בבעיה, כי בזמן שהקונה חושש על כספו, גם המוכר חושש לבצע העברת בעלות לפני שהוא מוודא שיש איפהשהו כסף שמחכה לו.

אז נכון, זה לא תמיד נגמר בטרגדיה, ופעמים רבות, גם הקונה וגם המוכר הם אנשים ישרים. אבל מה אם לא?! הסיכון הוא של עשרות, לעיתים אפילו מאות אלפי שקלים.

ואז הגיע הגיע הראש היהודי

עוה״ד החרדי החליט לשים לזה סוף ובנה מערכת מהפכנית לניהול מכירת רכב. נתחיל בכך שהיא מזהה על פי מספר הרכב את סוגו ופרטיו, זוכרת כל הצעת מחיר שניתנה ומאפשרת משא ומתן דיגיטלי שלא דורש אפילו להרים טלפון.

וזו רק ההתחלה

הן המוכר והן הקונה ינהלו את המו”מ והרכישה דרך המערכת ובאמצעותה יוכלו לשלם ולקבל כסף דרך חשבון נאמנות ייעודי שנפתח במשרד עו”ד צבי שמיר ושות׳ הירושלמי בעל וותק של מעל 60 שנה בתחום, כך שגם הקונה וגם המוכר יוכלו לישון בשקט ולדעת שגם הרכב וגם הכסף מוגנים.

היא גם תוודא עבור הקונה כי הבעלות אכן הועברה כראוי ותעביר תשלום באופן אוטומטי למוכר מבלי שזה האחרון יצטרך לנקוף אצבע (טוב, אצבע אולי כן, בכל זאת… מערכת און ליין, אבל לא יותר מזה). במילים אחרות מדובר במערכת הראשונה שבאמצעותה ניתן לישון בשקט בזמן מכירת רכב.

פחות מחינם, קבלו גם מתנה בהצטרפות

המערכת כעת בשלבי בדיקות אחרונות ועל כן היא חינמית לגמרי (במקום 240 ש״ח!) ואינה דורשת הורדה למכשיר, יתרה מזו, היות ומדובר בשלבי בדיקות, המערכת נותנת תמיכה במענה אנושי ללא הגבלה והמפתחים אף מבטיחים לכל מי שיסגור עסקה דרך מערכת הנאמנות בימים הקרובים, תו קנייה ברשת אושר עד בשווי  100 שקלים, הן למוכר הן לקונה!

למה אתם מחכים? נסו עכשיו, לחצו כאן!

שאלות? אל תהססו! אתם מוזמנים ליצור קשר טל פוני/ וואטסאפ:  072-277-8440

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה