'קווים-עילית' זכתה שוב במכרז בביתר עילית לעשור הקרוב

בעקבות הצלחתה של החברה בביתר עילית, היא זכתה בשנים האחרונות גם במכרזים להפעלת שירותי התחבורה במרבית הערים החרדיות הגדולות והיא מפעילה היום את רוב התחבורה הציבורית החרדית בארץ

חברת קווים עלית תמשיך בפעילות בעיר ביתר. צילום: יח"צ

מר דרור גנון, מנהל אגף בכיר במשרד התחבורה, התקשר אמש לראש העיר ביתר עילית הרב מאיר רובינשטיין, ובישר לו כי חברת 'קווים-עילית' זכתה במכרז החדש להפעלת שירותי התחבורה הציבורית בביתר עילית, והיא זו שתמשיך להעניק את שירותיה המצוינים לתושבי העיר במשך שנים עשר השנים הקרובות.

ההודעה הגיעה עם סיום הליך המכרז, שנמשך חודשים ארוכים. היו אלו חודשים של אי וודאות ומתח מתוצאות המכרז, ובקרב תושבי העיר היו חששות מאובדן השירות המצוין של "קווים-עילית", וכניסת מפעיל חסר ניסיון.

הבשורה המיוחלת עברה מפה לאוזן ופשטה במהירות בקרב תושבי העיר, שהביעו שמחה עמוקה וסיפוק רב מזכייתה של "קווים-עילית", נוכח העובדה שהחברה הזוכה מפעילה בשנים האחרונות את שירותי התחבורה בעיר, לשביעות רצונם המלאה של תושבי העיר ופרנסיה. בנוסף, החברה זוכה לרמת הדירוג הגבוהה בשביעות רצון של משתמשי התחבורה.

עם סיום בדיקת ההצעות השונות שהוגשו במכרז החדש, החליטה אמש, כאמור, וועדת המכרזים של משרד התחבורה, כי החברה הנוכחית 'קווים-עילית' תמשיך ללוות בס"ד את העיר ביתר עילית בשנים עשר השנים הקרובות. יצוין, כי בעקבות הצלחתה הרבה של החברה בביתר עילית, היא זכתה בשנים האחרונות גם במכרזים להפעלת שירותי התחבורה במרבית הערים החרדיות הגדולות, והיא מפעילה היום את רוב התחבורה הציבורית החרדית בארץ.

בעקבות תוצאות המכרז, תחליף החברה את צי הרכב המשרת את הקווים, באוטובוסים חדישים ומשוכללים, עם מיטב הטכנולוגיות החדישות. כן ישולבו בצי החדש אוטובוסים דו-מפרקיים. בנוסף, שולבה במכרז תוספת כבירה בכמות הנסיעות, וכן שיפורים רבים בכל התחומים.

צוות ההיגוי של משרד התחבורה ועיריית ביתר, שהוקם לצורך סנכרון ושיתוף פעולה הדוק ושוטף בין הגופים, ימשיך לעבוד ולשקוד גם על הביצוע, וילווה את החברה הוותיקה-חדשה עד להשלמת יישומו של המכרז.

ראש העיר בירך אמש על התוצאה המבורכת, והביע את תודתו בשם תושבי העיר למר דרור גנון מנהל אגף בכיר, ולמשרד התחבורה, ולכל התורמים לתוצאה המבורכת. ראש העיר אמר: "אני שמח שהניסיון והאיכות ניצחו, ומברך את חברת "קווים-עילית" על זכייתה. יחד איתם עשינו את מהפכת התחבורה בביתר. כעת ברור, שגם בשנים הקרובות ביתר עילית תמשיך להיות העיר עם השירות מס' 1 בתחבורה הציבורית בארץ".

ראש העיר ציין עוד, כי "בסופו של דבר, בחסדי שמים רצונם של תושבי העיר התממש, והחברה בעלת הניסיון והאיכות הרבים, זכתה במכרז לשנים הקרובות. עתה כולנו מקווים, שסייעתא דשמיא תמשיך ללוות את העיר, ולהצעיד את התחבורה הציבורית קדימה".

Inner 620/130

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה