רועי לחמנוביץ מונה לדובר עיריית בית שמש

רועי לחמנוביץ’ שכיהן כדוברו של אלי ישי בתפקיד יו”ר ש”ס מונה לתפקיד דובר עיריית בית שמש, לאחר מספר שנים בהם עסק בייעוץ אסטרטגי בשוק הפרטי ובהוראת תקשורת באקדמיה • לחמנוביץ ימלא את מקומה של דפנה כהן נוריאל ששימשה בתפקיד רק כשנה

עיריית בית שמש | צילום: יונתן סינדל, פלאש 90

רועי לחמנוביץ מונה לכהן כדובר עיריית בית שמש, במקומה של דפנה כהן נוריאל.

לחמנוביץ, בן 45, נשוי פלוס 4 משוהם, כיהן לאחרונה כיועץ אסטרטגי ומרצה לתקשורת באוניברסיטת בר אילן ומכללת ספיר. לפני כן כיהן כדובר שס וכיועץ תקשורת ליו”ר שס, אלי ישי, כיועץ לשר האוצר וראש מנהל תקשורת במרכז השלטון המקומי. עוד ייעץ לחמנוביץ לאישים וארגונים בולטים בישראל דוגמת ארגון ‘שבת שוויון’, הפועל לאפשר לכולם לשבות ביום שבת קודשנו.

250/200 סייד בר + קובייה בכתבה
רועי לחמנוביץ’

לחמנוביץ מחליף את דפנה כהן נוריאל, שכיהנה בתפקיד כשנה ובנתה את מערך הדוברות והתקשורת בעירייה. כהן נוריאל צפויה להיכנס בחודש הקרוב לתפקיד דוברות בכיר אחר במגזר הציבורי.

ראש עיריית בית שמש, עליזה בלוך בירכה את לחמנוביץ: ״אני מברכת את רועי על בחירתו כדובר העירייה. לרועי ניסיון רב בדוברות ואני בטוחה שיביא את ניסיונו ומקצוענותו לתפקיד המאתגר כדובר העירייה. אני מודה לדפנה כהן נוריאל על העבודה המקצועית והמשותפת ועל בניית מערך הדוברות בעיר״.

רועי לחמנוביץ אמר: ״אחרי מספר שנים אני שמח לחזור לשירות הציבורי ולהצטרף לצוות המשימה המוביל שינוי אדיר בעיר בית שמש בראשות ראש העיר, ד”ר עליזה בלוך. אני מודה לראש העיר על האמון”.

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה