תושבי המרכז ירכשו סחורות מתוצרת עוטף עזה

מחבקים את בעלי העסקים מאזור עוטף עזה: יריד משרד הכלכלה והתעשייה 'עוטף בכיף' לחיזוק העסקים באזור עוטף עזה מגיע לתל- אביב-יפו בפעם השניה • בעלי העסקים ממרחב העוטף יציגו את מרכולתם ובמקביל יציע לתושבי מרכז הארץ חוויה במהלך חופשת הקיץ

מתחם התחנה, תל אביב | צילום: אביר סולטן, פלאש 90

משרד הכלכלה והתעשייה, באמצעות הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים ומערך מעוף אשכול דרום, בשיתוף הרשויות המקומיות בעוטף עזה ועיריית תל-אביב-יפו, מודיעים על פתיחת אירועי היריד השני של 'עוטף בכיף'.

היריד יערך היום ומחר, ד', וה' ה-17-18.7 למניינם בין השעות 18:00- 23:00 ב"התחנה", תל-אביב-יפו. זו השנה השנייה בה נערך היריד במטרה לחזק את העסקים באזור העוטף.

בעלי העסקים באזור עוטף עזה מתמודדים עם רגישות ביטחונית מתמדת שמשפיעה ישירות גם על המציאות הכלכלית במרחב. משרד הכלכלה והתעשייה, מקיים זו השנה השנייה, את יריד 'עוטף בכיף', על מנת לחשוף את הפעילות העסקית והתרבותית הענפה המתקיימת בעוטף עזה לכלל אזרחי המדינה, להגביר את הפעילות הכלכלית של האזור ולעודד את הציבור להכיר, להגיע ולתמוך בעסקים.

אל היוזמה חברה עיריית תל-אביב-יפו, שהעמידה לרשות העסקים, את "התחנה".

רן קיויתי, מנהל הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים: "עסקים קטנים ובינוניים הם מנוע הצמיחה של המשק הישראלי בכלל ובפריפריה הדרומית בפרט ועל כן חיזוק חוסנם ושמירה על איתנותם הכלכלית היא משימה לאומית. היריד שאנחנו מקיימים יטיב עם בעלי העסקים ממרחב העוטף ובמקביל יציע לתושבי מרכז הארץ חוויה ייחודית ומהנה במהלך חופשת הקיץ בה הורים רבים מחפשים פעילויות פנאי ותעסוקה לכל המשפחה".

עשרות עסקים מענפים שונים ישתתפו ביריד ויציעו תוצרת חקלאית של האזור, פריטי אופנה, תכשיטים ואקססוריז של מעצבים ויוצרים מקומיים ועוד.

כתיבת תגובה