600 יח”ד בבנייני הרכבת יהפכו לאלפי יח”ד

חברת מטרופוליס מקדמת פרויקט פינוי בינוי ענק בשכונת קריית אליעזר בחיפה | החברה פתחה סניף בעיר לטובת הפרויקט שבמסגרתו יפונו כ-600 דירות ישנות ובמקומן יבנו אלפי דירות חדשות | מאות בעלי דירות הביעו התעניינות בפרויקט

המתחמים המיועדים להתחדשות בקרית אליעזר, חיפה | צילום: ניר הופמן

חברת מטרופוליס מקדמת פרויקט פינוי בינוי ענק בשכונת קריית אליעזר, חיפה. במסגרת פרויקט זה ייהרסו בנייני רכבת רבים הכוללים כ-600 דירות ישנות, חלקם במצב רעוע ומתפורר, אשר נבנו לפני למעלה מיובל שנים. במקום הבניינים הישנים ייבנו בניינים חדשים ומודרניים ושטחים ירוקים נרחבים ומבני ציבור לרווחת תושבי השכונה, אשר יהוו שיפור משמעותי לשכונה כולה.

בשבועות האחרונים קיימה החברה מספר רב של כנסים לטובת גיבוש ארבעת המתחמים. לדברי החברה, זו התרשמה כי קיימת כמיהה בקרב הבעלים לחידוש והתחדשות ונוכחות בעלי הדירות הייתה מרשימה. לנוחות הדיירים, פתחה החברה סניף בשכונה אליו מוזמנים בעלי הדירות להגיע לטובת קבלת פרטים וכל מידע נוסף שהם זקוקים לו לקידום הפרויקט.

250/200 סייד בר + קובייה

לדברי אודי בלום, מנכ”ל חברת מטרופוליס “עם ניסיון רב של תכנון וביצוע פרויקטים גדולים ומורכבים של התחדשות עירונית במרכז הארץ, אנחנו שמחים להגיע גם לחיפה. במשך כ-3 שנים בחנו את הפוטנציאל של הפרויקט הזה, ואנו מאמינים שהוא טומן בחובו הזדמנות אמיתית לחידוש נרחב של כל האזור, שכן מדובר בפרויקט בסדר גודל אדיר אשר ישפיע על קריית אליעזר כולה וימצב אותה כשכונה איכותית ויוקרתית בעיר.

“פרויקטים מסוג זה תואמים את המדיניות הרווחת היום במנהל התכנון, הרשות להתחדשות עירונית וראשי העיריות לפיתוח של מתחמים, תוך מתן מענה לא רק ברמת הבניין הבודד אלא ברמה כוללת של מתחם ושכונה. אנחנו בטוחים שהמשך שיתוף הפעולה עם בעלי הדירות ועם גורמי התכנון בעירייה נצליח לקדם את הפרויקט לטובת בעלי הדירות והעיר חיפה”.

Inner article

 

חברת מטרופוליס הינה מהחברות הגדולות והמשמעותיות בהתחדשות עירונית וביזמות האורבנית בישראל. מטרופוליס מקדמת כיום ביצוע, תכנון ורישוי של כ-40 פרויקטים במתחמי פינוי בינוי ותמ”א 38/2, כאשר עיקר פעילותה של החברה במרכז הארץ. עד כה מסרה החברה כ-750 יח”ד ובשנים הקרובות, צפויה החברה לעסוק בהקמתן של למעלה מ-6,000 יח”ד, בתל אביב, גבעתיים, הרצליה, אור יהודה, רחובות ועוד.

Inner 620/130

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה