פרוייקט אנשי השנה בנדל”ן 2017

אתם תחליטו: מי הם האנשים הכי משפיעים בתחום הנדל”ן החרדי

שנת 2017 הייתה מאתגרת במיוחד בנדל”ן החרדי, מצד אחד תוכנית מחיר למשתכן השתלטה על השוק כולו ונטרלה כמעט לגמרי את היזמים, ומאידך עדיין ראינו לא מעט יזמים שהצליחו בשנה זו להוכיח ביצועים מרשימים והם ראויים לתואר אנשי השנה בתחום הנדל”ן החרדי.

אתר ‘ביזנעס’, המוביל בתחומי הנדל”ן והכלכלה החרדית, מקיים כבר שנה רביעית ברציפות את דירוג אנשי השנה בנדל”ן החרדי. הנתון היחיד שעמד מול עינינו כשהגענו לבחור את אנשי השנה לבחור את האנשים הטובים ביותר.

השנה החלטנו להתמקד בשלוש קטגוריות מרכזיות שהשילוב והחיבור בניהם מניע את השוק קדימה:
הראשונה היא הפוליטית והמוניציפאלית, השניה הם הקבלנים יזמים ומשווקי הנדל”ן ,והקטגוריה השלישית משרדי הפרסום שמתמחים בתחום.
יצאנו מתוך נקודת הנחה כי ללא הגב הפוליטי במישור הארצי והמקומי שום תוכנית בניה לא הייתה יוצאת לפועל, וגם אם יזם זכה במגרש, בלי פרסום ואנשי שיווק אף אחד לא יקנה את הדירה – כך שנכון וראוי להתייחס לכלל המכלולים שיחדיו יוצרות שוק נדל”ן בועט ותוסס.
הבחירה באנשי השנה לא הייתה קלה, היו גם לא מעט לחצים מצידם של אישים שונים שראו את עצמם כמועמדים טבעיים וראויים (וחלקם באמת ראוי)– הצוות של ‘ביזנעס’ עשה עבודה מקצועית ובחר את האנשים הטובים ביותר שעשו את שנת 2017 בנדל”ן החרדי .

כעת נשאר לכם, הגולשים, לדרג אותם. אתם תהיו אלו שתחליטו מי יהיו אנשי השנה.

אז קדימה: הקליקו והשפיעו!

שימו לב! ישנם שלושה סקרים נפרדים בשלוש קטגוריות שונות.

 

 

[WPSM_AC id=67046]

[WPSM_AC id=67112]

[WPSM_AC id=67111]