אז, מה אתם מחביאים בארונות האמבטיה שלכם?

יש בתים שיש בהם אמבטיה עם ארון אמבט ויש בו נייר טואלט, חומרי ניקוי או עודפי שמפו ונוזל כביסה • אבל יש בתים שהארונות ממלאים פונקציות שממש לא הכרתם

ארון עם רעיון | קרמיק ארט

מה אתם מניחים בארונות האמבטיה שלכם, וכמה בדיוק הם פונקציונאליים? לא ברור שאתם יודעים את התשובה. כי אם יש לכם ארונות אמבטיה סטנדרטיים מהקבלן, ולא ביקרתם באולם התצוגה המרהיב של 'קרמיק-ארט' – סביר להניח שמתחת הכיור למשל, אין לכם יותר מדי מקום פנוי ופונקציונאלי לאחסון דברים.

עכשיו, תארו לעצמכם למשל, שהכיור היה מותקן בצד, ולא במרכז, והארון היה גדל פלאים? לפתע 'נולד' מקום נוח להניח דברים. ומה תגידו על מגירה תחתונה שנפתחת לשרפרף לילדים קטנים כדי שאלה יוכלו להגיע בקלות לכיור כדי לשטוף פנים או לצחצח שיניים? ומתי לאחרונה חשבתם שאפשר בכלל לייצר ארונות בעומק משתנה, לפי מידת האמבט ואפשרויות החדר, כך שהמקסימליות תשלוט, במינימום תפיסת מרחב השימוש בהנדסת האנוש של חדר האמבטיה עצמו? מסתבר שעולם עיצוב חדרי האמבטיה השתנה והשתדרג פלאים, כפי שניתן לחזות מאולם התצוגה של 'קרמיק-ארט'.

technion-box

"אנשים פחות מודעים לכך שניתן בעיצוב מתוכנן מראש להגיע למצב שהארונות בחדר האמבטיה לא רק ישמשו אותנו באופן שהתרגלנו אליו, אלא שיעשו לנו חיים יותר קלים ביומיום", אמר מוטי רוטנר מ'קרמיק-ארט'.

מוטי אף מוסיף כי כך למשל, ניתן לתכנן מראש ארון המשולב עם סל הכביסה בתוכו, דבר המאפשר מראה חזותי נקי לחדר האמבטיה שכביסה אינה מיטיבה איתו ויזואלית, בלשון המעטה… ויש עוד אינספוף אופציות. כפי שמוסיפים ב'קרמיק-ארט': "יש המון בתים שהילד צועק מהאמבטיה אחרי שהואיל להיכנס אליה: "אמא, מישהו יכול להביא לי את הפיג'מה", וכדומה. עכשיו תחשבו מה היה קורה אם מראש, בשלב התכנון, הייתם משרטטים ארון אמבטיה שיש בו מגירות עם חלוקה מוגדרת של פרטי הלבשה אישית של הילדים. המגירות הללו מחולקת לפי תאים, כדי שהבגדים יוכלו לבוא לשימוש מיד אחרי המקלחת…".

ובקיצור, שווה לבדוק את עולם ארונות האמבט שהפך יצירתי במיוחד בשנים האחרונות.

side
inner

כתיבת תגובה