אחרי חודשיים: נמצא הזוכה בלוטו בסך 11 מיליון ש"ח

זוג גמלאים בני 65, מאשדוד, הגיעו הבוקר למשרדי מפעל הפיס, למעלה מחודשיים לאחר מועד פרסום המספרים הזוכים – "כמעט וזרקתי את הכד עם כל הניירות מהמטבח", סיפרה האישה. בין שאר הניירות היה מונח גם טופס הזכייה

בתמונה: הזוכה בפרס הראשון בלוטו

עד הבוקר נמשכו מאמצי החיפושים של מפעל הפיס אחר האלמונים שזכו בהגרלת הלוטו שנערכה ביום שלישי, 12/9/17, בסכום של 11.2 מיליון שקלים. בהגרלה זכו חמישה בפרס הראשון שעמד על 28 מיליון שקלים בלוטו ועוד 56 מיליון שקלים בדאבל לוטו. זוכה אחד מתוך החמישה מילא טופס רגיל ואילו ארבעת האחרים מילאו דאבל לוטו. כולם הגיעו תוך שבוע לקבל את זכייתם.
  
במהלך שעות הבוקר של יום שני, לאחר ראיון בתקשורת עם שי לירז, מנהל השיווק של הלוטו, ששיתף בתלאות החיפוש אחר הזוכים, הגיעו לבית מפעל הפיס זוג גמלאים, 65, מאשדוד. הזוג, להם 4 ילדים נשואים ונכדים,  "כמעט וזרקתי את הכד עם כל הניירות מהמטבח", סיפרה האישה. בין שאר הניירות היה מונח גם טופס הזכייה. הבוקר, במהלך הראיון שמבקש את הזוכים האלמונים, החישה האישה את צעדיה אל המטבח, פשפשה בכד החשבונות ורשימות גנוזות אחרות ושלפה את הטופס. "נכנסתי לאתר מפעל הפיס במחשב אל רשימת ההגרלות. חיפשתי את ההגרלה מיום 12 בספטמבר ואז הבנתי שאנחנו מחזיקים בידנו את הטופס שכל המדינה מחפשת אותו".
  
הזוג, לא טרח לבדוק את הטופס מאחר שלטענתם 'מעולם לא האמינו שיזכו', מה גם שהזכייה הקודמת, על סך 20 מיליון שקלים, שייכת לזוג מאשדוד. את הטופס רכשה האישה טופס לוטומטי, תמורת 64 ₪, במרכז 'כלניות' באשדוד, כשיצאה לקנות לעצמה שתייה כשהתעייפה מהסידורים.
 
כשנשאל הזוג ולגבי התכניות לעתיד: "גם כגמלאים, אין לנו רגע פנאי, אנחנו מתנדבים בקהילה ומסייעים לבני נוער ולמבוגרים, נמשיך בשגרת החיים שלנו. כסף לא ישנה אותנו. לא נבזבז את הכסף, נעשה בו שימוש מושכל". הזוכים אמרו כי, הם מרבים לנסוע לטיולים בארץ ובחו"ל. "עכשיו נתכנן לנו טיול וחופשה בחו"ל גם בחנוכה ולא רק בקיץ".

כתיבת תגובה