אחרי שחברות הביטוח התנגדו: שחקן חדש בענף הביטוח

אחרי איומים והתנגדויות מול ראש רשות ההון והממונה על הביטוח משה ברקת, זה קרה: 'max ביטוח' יוצאת לדרך ותחל לשווק מוצרי ביטוח בשיתוף עם חברת AIG • בשלב הראשון תציע max פוליסת ביטוח רכב 

משה ברקת (צילום: דוברות האוצר) על רקע חדר לשכתו (צילומסך מפייסבוק)

רפורמת התחרות בעולם הביטוח, בהובלת רשות שוק ההון, מעלה הילוך ונכנסת לשלב היישום – למרות העמידה על הרגליים האחוריות מצד חברות הביטוח הוותיקות שלא חזו הכנסת שחקן חדש לענף הצפוף. חברת max, שקיבלה בחודש שעבר רישיון להקמת סוכנות ביטוח, מודיעה היום (ב') על התחלת שיווק מוצרי ביטוח ייחודיים וייעודיים של חברת AIG ללקוחות max, בתנאים מועדפים ובמחירים מיוחדים.

כזכור, ביוני 2020 רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון העניקה ל'מקס' רישיון סוכנות ביטוח, שתעסוק תחילה במכירת מוצרי ביטוח כגון: ביטוח רכב, דירה, חו"ל וביטוח לעסקים קטנים. כניסתה של max עוררה דיון ציבורי, כאשר הרשויות והמשרדים הרלוונטיים תמכו בקידום התחרות בשוק הביטוח ובכניסת החברה לפעילות.

250/200 סייד בר + קובייה

סוג הביטוח הראשון אותו תשווק max ביטוח, באמצעות חברת AIG, הוא ביטוח רכב ובחודשים הקרובים תשווק החברה מוצרי ביטוח נוספים, בהם ביטוח דירה וביטוח נסיעות לחו"ל.

בתחילה, הסוכנות תפעל בשיתוף עם חברת AIG, ובהמשך תעבוד עם חברות ביטוח נוספות. תחילה דרש הממונה כי תעבוד מראש על מספר רב של חברות, אך הדרישה רוככה לתקופת הבראשית של היציאה לדרך.

החברה נמצאת בשלבי תכנון מתקדמים של מוצרים ייחודיים וחדשניים נוספים שיעניקו לדבריה "ערך מוסף אמיתי ותחרותי ללקוחות" ותציע מגוון פתרונות גם למוצרי 'נישה' ולאוכלוסיות שעד היום לא קיבלו מענה ביטוחי נאות מסיבות שונות.

החברה הבטיחה כי היא תתן מענה דיגיטלי מקיף כך שכלל מוצריה יהיו נגישים לשימוש מלא גם באמצעות האינטרנט – רכישת ביטוח, שירות ואפילו הגשת תביעה בקליק. במקביל, החברה תקיים פעילות מלאה של סוכנות, ותעניק למבוטחיה מעטפת מלאה וליווי בכל שלבי חיי הביטוח: החל משלבי המכירה, שירות ותביעות.

לצורך ניהול הפעילות החדשה גויס גיורא זיבצנר, מוותיקי ענף הביטוח שבתפקידו הקודם שימש כמנכ"ל מעלות סוכנות לביטוח – חברה בת של לאומי והיה חבר הנהלת מערך לאומי למשכנתאות.

870/135 ליינר ארטקל

אוהד מימון, סמנכ"ל פיתוח עסקי ואסטרטגיה ב-max: "כניסתה של max לתחום הביטוח מהווה בשורה צרכנית של ממש, כאשר מטרתנו העיקרית היא להביא לשוק את המוצרים הטובים ביותר ולהנגיש אותם לכלל לקוחותינו. אנחנו בתחילתה של דרך ארוכה ומרגשת, וגאים להרחיב את מגוון המוצרים ללקוחותינו ולהיות הגוף הפיננסי הבנקאי הראשון בישראל שמשווק מוצרי ביטוח כללי. AIG נבחרה לאחר תהליך ארוך כשותף ראוי ובעל ערכים עסקיים ו-DNA דומה לזה של max".

יפעת רייטר, מנכ"ל AIG: "שיתוף הפעולה של max ביטוח עם AIG הוא בשורה של ממש, שכן הוא מייצר חיבור אמיתי בין שני גופים מובילים באיכות המוצר, השירות וחווית הלקוח שהם מעניקים ללקוחותיהם, ולקוחות max הם הנהנים מכך. Max בחרה ב- AIG כשותף הביטוח הבלעדי עבור לקוחותיה, מכיוון ש- AIG מציעה את החבילה המקיפה והטובה ביותר, ואין לי ספק שהתוצאות יוכיחו זאת. זוהי תחילתה של דרך משותפת נפלאה".

Inner 620/130

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה