איך בוחרים מעבדה לתיקון מקבוק?

רבים אוהבים את מחשבי המקבוק הניידים של אפל בפרט, ומוצרי אפל בכלל. והם גם אינם טועים. מדובר במוצרים איכותיים הפועלים על מערכת ההפעלה הסגורה X OS, בעלי מעבד חזק וביצועים טובים. מקבוק טוב יכול ללוות את המשתמש שלו לאורך זמן, בין אם הוא בוחר להעביר מצגת לעובדים שלו, ובין אם הוא לוחץ על קישור להורדה כדי לראות סרט טוב במחשב בחזרה מהעבודה. אבל גם המקבוק אינו חסין מפני פגיעות, וכשהוא מתקלקל או נפגע, יש צורך לנקוט באמצעים.

מחשב נייד | צילום: pixabay

המקבוק לא פועל, מה עושים?
תיקון מקבוק הוא עניין למקצוענים. אם אתם קמים בבוקר ומגלים שהמחשב היקר שלכם מסרב להידלק, או שהמקלדת אינה מגיבה, זה הזמן למצוא מעבדה מקצועית. וכאן כדאי לשים לב למילים “מעבדה מקצועית”. זאת משום שבארץ קיימות מעבדות חובבניות לא מעטות שכדאי להתרחק מהן. אז איך נזהה מעבדה מקצועית? אספנו לכם כמה טיפים שיכולים לעזור לכם.

כמה זמן פועלת המעבדה בתחומה?
אחד הדברים החשובים ביותר שכדאי לבדוק כאשר אתם בוחרים מעבדה לתיקון מקבוק היא לברר כמה זמן פועלת המעבדה וכמה שנות ניסיון יש לצוות שלה. אם מדובר במעבדה המעניקה שירותים בתקופה שמעל לעשות, הסיכויים שמדובר במעבדה אמינה ומקצועית גבוהים יותר.

250/200 סייד בר + קובייה בכתבה

האם הצוות פועל בשקיפות מלאה?
צוות של מעבדה מקצועית לא ייגש לביצוע תיקון המקבוק ללא אישור מכם. לפיכך, בשלבים הראשונים הוא בודק את המקבוק מקרוב במטרה לקבוע את התקלה. לאחר מכן, הלקוח מקבל הצעת מחיר שבה יפורטו כל התיקונים ומחיריהם. מעבדה המספקת לכם הצעת מחיר מפורטת, היא מעבדה מקצועית.

870/135 ליינר ארטקל

האם המעבדה מתמחה בתיקוני מוצרי אפל?
לא כל טכנאי יודע לתקן מוצרים של אפל, גם אם יש כאלה שחושבים שהם יכולים לעשות זאת. על מנת לתקן מקבוק או כל מוצר אחר של אפל נדרשת הכשרה מיוחדת. מסיבה זו, אם מחשב המקבוק שלכם התקלקל, חשוב לוודא שהמעבדה מתמחה בתחום.

האם המעבדה מבצעת החלפה לרכיבים מקוריים?
לא מעט תיקוני מקבוק דורשים תיקונים כמו החלפת רכיבים רגישים על גבי לוח האם. ישנן מעבדות חובבניות אשר רוצות לחסוך בכסף, ולכן הן רכיבים בלתי מקוריים זולים. העניין הוא שרכיבים אלה עלולים להביא יותר נזק למחשב מאשר תועלת. מעבדה מקצועית שמכבדת את עצמה, לעומת זאת, מציעה שירותי החלפה לרכיבים מקוריים בלבד.

תיקוני מקבוק עד הבית
גם אם המקבוק שלכם אינו עובד עכשיו, זה לא סוף העולם. הכירו את מעבדת התיקונים אגס נגוס, מעבדה מקצועית המתמחה בתיקון מחשבי אפל. כאן תקבלו שירות מלא עד הבית. כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם המעבדה, לתאר את התקלה ונציג שלה יגיע אליכם כדי לאסוף מכם את המחשב. לאחר שהמקבוק יעבור בדיקה מדוקדקת, יקבעו הטכנאים את חומרת הנזק ואתם תקבלו הצעת מחיר. בסופו של דבר, המחשב יוחזר לביתכם באמצעות שליח לאחר שבוצע בו תיקון איכותי.

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה