אירוע המנטורינג הגדול למגזר החרדי

מרכז אחים ליזמות מציג: אחד על אחד, פרוייקט המנטורינג הראשון מסוגו והגדול במגזר החרדי • מרכז העסקים מפתיע עם הפקת אירוע ייחודי וראשון מסוגו

ועידת אחים לכלכלה ועסקים | צילום: יעקב נחומי

מרכז אחים לעסקים ויזמות ממשיך להשפיע על תחום היזמות והעסקים החרדיים עם אירוע חדשני בדמות יום מנטורינג ייחודי וראשון מסוגו שנועד כל כולו להעניק ליזמים ולבעלי עסקים קטנים הזדמנות לקבל ייעוץ אישי ומקצועי בעלות מוזלת.

האירוע מיועד לבעלי עסקים שמעוניינים להרחיב את היקפי העסקים שלהם, לייעל את עבודתם ולקפוץ כמה צעדים נוספים קדימה בעולם של עסקים גדולים. ביום חמישי הבא בתאריך 13.06 יגיעו למתחם ׳מרכז אחים׳ ברחוב רבי עקיבא 86 בבני ברק מנכ״לים של חברות גדולות ומשפיעות במשק הישראלי, בכדי לתת ייעוץ והכוונה עסקית ולתרום מנסיונם.

250/200 סייד בר + קובייה בכתבה

אהרון גפני, המנכ״ל הנמרץ של מרכז אחים שנכנס לתפקידו לפני זמן קצר מספר על האירוע: “מטרת האירוע היא להנגיש לבעלי העסקים החרדיים בבני ברק את הטוב ביותר שיש לעולם המקצועי והעסקי להציע, לחסוך זמן כסף ועלויות בחיפוש אחר יועצים ומנטורים ולהגדיל לבעל העסק את היקף הפעילות. אין סיבה שייגרע חלקם של העצמאים והפרילנסרים החרדיים רק משום שהם שומרים על אורחות חייהם ונמנעים מאירועים שלא תואמים את השקפת עולמם”.

בבירור מול יהודה אדלר, איש הקריאייטיב שעומד מאחורי הפקת האירוע, הוא שמח לספר: “השם אחד על אחד נבחר בכדי להדגיש ולחדד כי אין זה אירוע של הרצאה או מפגש אלא פגישות אישיות של כל אחד מהמשתתפים עם המנטורים ואנשי העסקים, במהלך היום יוכלו המשתתפים להפנות שאלות אישיות למקצוענים, מנכ”לים ומומחי העסקים הטובים ביותר בישראל”.

בין אנשי המקצוע שישתתפו באירוע הייחודי הזה ינכחו יועץ אסטרטגיה עסקית, יועץ פרסום ושיווק, עו“ד, רואה חשבון, מעצב גרפי שידאג לנראות העסקית, יועץ ומתכנן פנסיוני ועוד.

בנוסף, במהלך היום יתקיימו הרצאות בתחומים של כלכלה, עסקים, יזמות וחדשנות, כאשר בין משתתפי הכנס יוגרלו שלושה חודשי מתנה למשרד במתחם מרכז אחים.

להרשמה לאירוע המנטורינג הגדול!

Inner 620/130

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה