אלעד: ה’עסק’ להשכרת רכב נסגר, הבעלים נקנס

תושב אלעד הפעיל שלוחה בלתי חוקית של עסק ידוע בציבור החרדי להשכרת כלי רכב – בביתו, ונקנס ב-25 אלף שקלים | במקום נמצא רכב עם לוחיות זיהוי מזויפות, ללא ביטוח וללא טסט | בנוסף לכך נגזרו על הנאשם שישה חודשי מאסר על תנאי והתחייבות של 50 אלף שקלים להימנע מלעבור עבירה דומה

השכרת רכב | צילום אילוסטרציה: Mr.Exen, שאטרסטוק

מגבירים את הפיקוח על ענף ההשכרות: קנס של 25 אלף שקלים נגזרו בבית משפט השלום בפתח תקוה על תושב אלעד שהפעיל בביתו עסק להשכרת כלי רכב ללא רישיון מטעם משרד התחבורה.

במבצע משולב שנערך על ידי משרד התחבורה, משטרת ישראל ורשויות המס על משרדים להשכרת רכב, התברר כי תושב אלעד הפעיל מביתו עסק להשכרת כלי רכב, בתחום העיר אלעד, תוך שימוש בשמה של חברה מורשית להשכרת רכב בשם “חושן קאר”. זאת, ללא רישיון מטעם משרד התחבורה וללא רישיון עסק מטעם הרשות המקומית.

250/200 סייד בר + קובייה

בפשיטה שנערכה על כלי הרכב המושכרים התגלו ליקויי בטיחות חמורים והם הורדו מהכביש. כמו כן, נמצא רכב עם לוחיות זיהוי מזויפות, ללא ביטוח וללא טסט.

בעקבות זאת, הוגש לבית המשפט השלום בפתח תקווה כתב אישום על ידי משרד התחבורה ומשטרת ישראל בגין הפעלת עסק ללא רישיון.

שופט בית משפט השלום נחום שטרנליכט, גזר על הנאשם בנוסף שישה חודשי מאסר על תנאי. כמו כן, הוא חויב לחתום על התחייבות בסך 50 אלף שקלים להימנע מלעבור עבירה דומה במשך שלוש שנים.

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה