אל על תסייע ללקוחות חברת WOW air

החברה האיסלנדית נקלעה לקשיים כלכליים ונוסעים רבים נתקעו עם כרטיסים • חברת אל על מציעה פתרון לנוסעים המתוסכלים בדמות הנחה אל מול הצגת כרטיס טיסה מוזמן מחברת WOW air

מטוס אל על | צילום: shutterstock

כפי שדיווחנו כאן ב ‘ביזנעס’ ממש לפני מספר ימים, חברת  WOW air הודיעה על הפסקת פעילותה וסגירת קווים וטיסות מתוכננות עקב קשיים כלכלכיים.
על מנת לסייע ללקוחות חברת WOW air, אשר הודיעה על הפסקת הפעילות כאמור, נערכת אל על להציע הנחה בנתיביה הישירים אל ארה”ב וממנה לכיוון ישראל בקווים – ניו יורק, בוסטון, מיאמי, סן פרנסיסקו, לאס וגאס, אורלנדו, לוס אנג’לס וטורונטו.

חברת אל על החליטה להעניק 20% הנחה ללקוחות המחזיקים בכרטיסי טיסה של WOW air ליעדי אל על הישירים אל ומארה”ב וקנדה ולחסוך את עוגמת הנפש ממנה בוודאי סובלים כעת מזמיני הטיסות מחברת הלואו קוסט האיסלנדית.

250/200 סייד בר + קובייה

ההנחה תהא תקפה על כל מחירי אל על המפורסמים ליעדים המוזכרים לעיל אך לא תחול על מיסי הנמל. כמו כן, ההנחה תינתן על הזמנות אשר יבוצעו עד לתאריך 4.4.19 (כ”ח אדר ב’) וזאת אך ורק לטיסות שמועדן הינו עד לסוף חודש ספטמבר 2019.

מימוש ההטבה בחברת אל על ייעשה באמצעות מוקד השירות הטלפוני של החברה (*2250), או דרך סוכני הנסיעות ומשרדי אל על בהצגת כרטיס טיסה של חברת WOW air. מלאי המינימום אותם מציעה חברת אל על עבור כרטיסי טיסה בהנחה: 500 כרטיסים. חשוב לציין, כי בעת מימוש ההטבה באמצעות המוקד הטלפוני של אל על לא ייגבו דמי טיפול.

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה