ארבע כוסות עם יקב תבור

יקב תבור מציג לקראת ליל הסדר  מגוון רחב של יינות לפאר את שולחן החג ולשתיית ארבע כוסות.

"מלכיה" של יקבי תבור

ביקב תבור מציעים לארבע הכוסות – ארבעה סוגי יינות שונים וממליצים לפתוח ביין קליל יותר בתחילת ליל הסדר ולהמשיך במדורג עד לכוס הרביעית עם יין עוצמתי וייחודי.

“רעם” של יקבי תבור

לקידוש ליל החג, נפתח יין רוזה מסדרת הר, הרוזה חצי יבש ועשוי מענבי קברנה סובניון עם מתיקות כובשת, היין קליל בטעמו ומתאים לכל חיך, גם אם אינו מורגל בשתיית יין. לכוס השניה ממליצים בתבור על יין מרלו מסדרת אדמה, יין מורכב ועשיר שמצליח לשמור על אופי מורכב, המרלו ייושן והשתבח בחביות עץ אלון במשך שנה.

apps-box

לכוס השלישית, לצד מנות בשר ודגים,  ממליצים בתבור על היינות מהסדרת האדמה פרימיום – “רעם” בלנד עוצמתי של קברנה סוביניון ושיראז, עם נוכחות מרשימה שמתרככת עד הלגימה הבאה. לחילופין אפשר למזוג את יין “סופה”  המופק משילוב של ענבי פטיט סירה מכרם רמת סירין השוכן בקרבת הר תבור לענבי קברנה סוביניון מובחרים שגדלו על אדמה הבזלת העשירה של כרם היקב במלכיה שבגליל העליון. היינות נעשו באופן יחידני במסירות וקפדנות והועברו להתיישנות בחביות עץ אלון צרפתי ואמריקאי למשך 12 חודשים.

לסיום, לכוס רביעית נמזוג את יין הדגל –  “מלכיה”, היין מופק כולו מענבי קברנה סוביניון מחלקה ידנית אשר ממוקמת בהר מלכיה, על גבול הלבנון ברום של 726 מטר מעל פני הים. למלכיה טעם מרוכז וארומה מדהימה אשר ניכרת כבר בכרם.

את יינות תבור ניתן להשיג בחנויות המובחרות ובמרכז המבקרים המעוצב של יקב תבור, בכפר תבור. כשרות: הרב וועסטהיים. חג שמח!

 

side
ono-inner

כתיבת תגובה