א.א.ר שירותי ביוב – שירותי ביובית, פתיחת סתימות ושאיבת הצפות

PIXABAY

אמנם ביוב הוא לא נושא חביב במיוחד לשיחה או קריאה, אך לצערנו סתימות ביוב הפכו לעניין שבשגרה. לכן, כשאנו נתקלים בסתימה, או בהצפה הנגרמת כתוצאה ממנה, כדאי שנדע ממה יכולה להיגרם הסתימה ולמי ניתן לפנות בעת צרה, בכדי לפתור את הבעיה במהירות האפשרית

סתימות ביוב

250/200 סייד בר + קובייה

מערכת הצנרת והביוב שלנו, היא מערכת נסתרת, אשר לרוב אנו כלל לא מתעסקים איתה. אך כאשר קורית תקלה, ובעיקר סתימה, אנו מרגישים, ובעיקר מריחים, את הבעיה הצפה ועולה. מלבד הריח הלא נעים, ביוב סתום יכול לגרום לבלאי מוגבר של מערכת הצנרת, ובסופו של דבר, לעלויות תיקון גבוהות מהרגיל.

בין אם מדובר בבתים פרטיים או בדירות, חדשות וישנות כאחת, התופעה של סתימות ביוב הפכה לעניין שבשגרה, כאשר אם אתם מתגוררים בקומות הראשונות, קרוב לוודאי כי מערכת הצנרת של כל הבניין עוברת דרככם, והצפתם של השירותים או חדרי המקלחת, זו בהחלט תופעה לא נעימה ולשם כך תצטרכו לבצע שאיבת הצפות.

מה גורם לסתימות בביוב?

כאמור, הריח הלא נעים והאפשרות לנזק מחמיר לצנרת, הופכת את הבעיה לכזאת המצריכה שירותי ביוב ו/או טיפול בהצפות באופן מהיר ויעיל. אך לפני שנגיע לפיתרון הבעיה, כדאי שנבין מה גורם לסתימות בביוב?

אחת הסיבות הנפוצות לסתימה במערכת הביוב היא השלכתם של חפצים שונים, ובעיקר מגבונים, למערכת הביוב. מוצרים אלו אינם מתפרקים במים, והצטברותם מונעת מעבר תקין של המים, ולמעשה יוצרת סתימה.

סיבה נוספת היא חדירה של שורשים למערכת הביוב, באופן הסותם את מעברם התקין והחלק של מי הביוב. שורשים אלו מגיעים למערכת הביוב שלנו בעקבות חומרים אורגניים הנמצאים בביוב, המהווים מקור מזון עבור הצמחים השונים.

בנוסף, במיוחד במקרים של דירות חדשות, מערכת הביוב נסתמת לעיתים רבות כתוצאה מחדירת חול, אבנים ובטון אל הביוב, אם בגלל פתח ניקוז חשוף, או בגלל רשלנות של בעלי מקצוע, המעדיפים להיפטר מהלכלוך הנוצר מעבודתם דרך מערכת הביוב.

פתיחת סתימות

פתיחת סתימה בביוב יכולה להתבצע במגוון דרכים, כאשר המסורתיות שביניהן הן אפשרות השימוש בפומפה, היוצרת וואקום ולחץ במערכת הביוב, באופן המשחרר את הסתימה בכוח, כמו גם החדרת חומרים ממיסים שונים, הפועלים להמסת הגוש הסותם.

אך לעיתים, אין לנו את הזמן והרצון להתעסק עם הביוב שלנו, ואנחנו מחפשים, ובצדק, את הפתרון המהיר והיעיל ביותר. כך, נוכל להיעזר בשירותי ביובית, המאפשרת פתיחת סתימות ביוב באופן מהיר ויעיל, כמו גם צילום ביוב והוצאת שורשים ובטון.

בסופו של דבר, באמצעות מחשבה תחילה ניתן לצמצם באופן משמעותי את הסיכוי לסתימה במערכת הביוב, אך אם בכל זאת נתקלתם בבעיה ואתם מחפשים שירותי ביובית במרכז ובמיוחד שירותי ביובית קרוב לבית, אל תהססו לפנות לאיש מקצוע אמין ומנוסה, בעל אישורים רלוונטיים ממשרד הבריאות ותעודת הסמכה מתאימה.

בקרו באתר: א.א.ר שירותי ביובית

Inner 620/130

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה