ביבי בוא לארוז | קמפיין קריאייטיבי: משאית ה'בִּיבִּי בֹּא'

לקראת הודעת המדינה לבג"ץ הצפויה מחר, בעניין מועד פינוי חאן אל אחמר, תנועת רגבים מציגה את משאית ה'בִּיבִּי בֹּא' וקוראת לנתניהו: "לארוז את רעיון המדינה הפלסטינית" | משאית ה'בִּיבִּי בֹּא' הגיעה הבוקר לחאן אל אחמר ומשם המשיכה לכנסת

משאית ה-ביבי בא ליד חאן אל אחמר | צילום: רגבים

תנועת רגבים משיקה את ה'בִּיבִּי בֹּא': המדינה אמורה לעדכן מחר (רביעי) את בג"ץ בעמדתה לגבי מועד פינוי חאן אל אחמר. זוהי העתירה השישית המוגשת בעניין מצד תנועת רגבים, כאשר בעתירה הנוכחית, אישר בג"ץ 8 בקשות דחיה מצד המדינה להצגת מועד הפינוי ואכיפת צווי ההריסה שהוצאו כבר בשנת 2009, לא מבלי לנזוף במדינה על התנהלותה.

לקראת תשובת המדינה השיקה רגבים את מיצג ה'בִּיבִּי בֹּא', משאית הובלות ועליה קריאה לראש הממשלה: "ביבי בוא לארוז! לא למדינת טרור: מפנים את חאן אל אחמר".

250/200 סייד בר + קובייה

משאית ה'בִּיבִּי בֹּא' הגיעה הבוקר (שלישי) לחאן אל אחמר ומשם המשיכה לכנסת, שם נתן מאיר דויטש, מנכ"ל תנועת רגבים הצהרה לתקשורת: "הגיע הזמן: ממשלת ישראל חייבת לקפל ולארוז היום את רעיון המדינה הפלסטינית.

"הגענו עם ה'בִּיבִּי בֹּא' לכנסת כדי להעביר מסר ברור לממשלה: נבחרתם על ידי רוב העם שמצפה לראות מעשים – ארזו את מדינת הטרור ושלחו אותה היישר למעמקי ההיסטוריה".

משאית הביבי בא | צילום: תנועת רגבים

Inner 620/130

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה