בית ללא מסכות

פורים פה וההכנות והחגיגות בעיצומן, מסכות ותחפושות מקיפות אותנו ■ מיכל נידם מכניסה ניחוח פורימי להלבשת הבית כזה שלא מתחפש למשהו אחר.

אז פורים פה והחגיגות בעיצומן, תחפושות ומסיכות מקיפים אותנו סביב..

זוכרת את עצמי כילדה לא מבינה איך אפשר לשים מסכה על הפנים ? תמיד הרגיש לי לא נוח , לא רואים טוב, מגרד, מזיעים. פשוט לא נוח!

sorek-box

אבל.. היופי והשפע של המסיכות תמיד שבה את לבי כ”כ הרבה סגנונות ויצירתיות שילובי גוונים וחומרים מפתיעים!

היום “כגדולה” מתבוננת במסיכות וזה מחבר אותי כמובן אל הבית , גם הבית שלנו יכול להיות סוג של “מסיכה” או לא.. כאשר אני פוגשת לקוחות חדש הרבה פעמים יגידו לי שרוצים שאעצב להם בית כמו “גיסתי”, “חברים”, “אחי”, “מה שהולך היום”.. ואני תמיד אומרת שבואו נעצב לכם בית שנכון ומתאים לכם לא כזה שמנסה להתחקות אחרי משהו אחר, בית ללא מסיכות.

 לכל אדם, לכל משפחה, מתאים סגנון אחר, צרכים וטעם אישי. כמובן שכולנו מושפעים מטרנדים ואופנה עדכנית אך יחד עם זאת בית הוא משהוא שמעצבים ורוצים להינות ממנו לאורך זמן.

 אז איך תדעו מה מתאים לכם? איזה בית הוא אמיתי שלכם? כזה שלא מתחפש למשהו אחר?

תרגיל שאני אוהבת לתת ללקוחות שלי בתחילת תהליך: קחו לכם שבוע, תנסו לחשוב על מקומות, בתים, צימר, בית מלון, שהתארחתם בהם במהלך החיים . יש את מקומות שבהם אנחנו נגיד: “וואוו איזה עיצוב מדהים” אבל לא נרגיש בנוח.. יש את המקומות שמיד נכנס ונרגיש גם יפה וגם נוח.. תרשמו לעצמכם מה היה המקום הזה ? תנסו להיזכר בצבעים, ריהוט וחומרים שאפיינו את המקום, זה כנראה סגנון שעושה לכם טוב!

בפעם הבאה נכין את הבית לקראת פסח…

 בינתיים פורים שמח !

shutterstock_148014407 shutterstock_256412377 shutterstock_290778623

ono-side
inner

כתיבת תגובה