בן & ג'ריס ישראל תייצר ותמכור בכל רחבי ישראל כולל ביו"ש

בן & ג'ריס ישראל מדווחת על הסכם חדש המעגן את המשך מתן האפשרות שלה למכור גלידה בכל רחבי ישראל – כולל יהודה ושומרון | ההסדר נחתם בין בן & ג'ריס ישראל והבעלים והמנכ"ל אבי זינגר עם חברת יוניליוור העולמית – ללא הגבלת זמן | ההסדר מסיים את המחלוקת בין הצדדים

אבי זינגר, מנכ"ל ובעלים בן & ג'ריס ישראל | צילום: אלי דסה

לאחר חודשים של מאבק – הישג משמעותי במאבק נגד ה-BDS:  בן & ג'ריס ישראל בבעלות אבי זינגר מודיעה היום (ד') על חתימת הסדר עם חברת יוניליוור הבינלאומית המבטיח את המשך פעילות המפעל ומכירת הגלידה בכל רחבי ישראל. ההסדר מסיים את המחלוקת בין הצדדים, שנוצרה בעקבות סירובה של בן & ג'ריס האמריקנית לחדש זיכיון המכירה של זינגר בן 35 השנים, אשר אפשר לו לייצר ולמכור גלידת בן & ג'ריס בכל רחבי מדינת ישראל.

במסגרת ההסדר שנחתם, מובטח כי אבי זינגר ימשיך לייצר ולמכור את גלידת בן & ג'ריס, ללא הגבלת זמן, ללא מגבלה וללא אפליה, בכל חלקי ישראל ויהודה ושומרון. הסדר זה מבטיח את המשך פעילות מפעל בן & ג'ריס ישראל בבאר טוביה, ואת הביטחון התעסוקתי של מאות העובדים במפעל, וכן את פרנסתם של אלפי ישראלים ופלסטינים שאמונים על האספקה​​והשירותים, עליהם מסתמך המפעל.

אבי זינגר, מנכ"ל ובעלים, בן &  ג'ריס ישראל אמר בעקבות ההסדר: "אני שמח מאוד שלאחר חודשים ארוכים של מאבק, הצלחנו להבטיח כי נמשיך לייצר ולמכור את גלידת בן & ג'ריס האהובה לכלל לקוחותינו, ללא אפליה, בכל רחבי ישראל ויהודה ושומרון. אני מודה ליוניליוור על נכונותם להגיע לפתרון, ולעמדתם הנחרצת נגד תנועת ה-BDS.  זה היה מאבק ממושך ומורכב, חוצה גבולות ומגזרים. מדובר בניצחון משמעותי עבורנו ועבור כל  מי שמאמין  בשיתוף פעולה ודו קיום, ובתבוסה מהדהדת לאלו הדוגלים באפליה ובחרמות.

"אני רוצה להודות בשמי ובשם עובדי המפעל על התמיכה המשמעותית שקיבלנו מחברי כנסת מכל קצוות הקשת הפוליטית בישראל, וממשרד החוץ בראשות שר החוץ יאיר לפיד. אני מודה על מאמצם של נציגי ממשל במדינות רבות בארה"ב, אשר יזמו סנקציות חמורות בתגובה לחרם, לארגונים יהודים ופעילים מרחבי העולם, שתמכו במאבק.

 

"תודה גם לעו"ד עליזה לוין והצוות שלה ממרכז ברנדייס, לעו"ד מארק צל ונתן לוין, ולעו"ד דורי קלגסבלד, שעבדו ללא לאות כדי להגיע לתוצאה המיוחלת. התמיכה שקיבלנו מכל עבר היא זו שאפשרה את ההחלטה המשמחת הזו. אני שמח שנוכל להתמקד כעת במה שאנחנו עושים הכי טוב מזה 35 שנה – הכנת גלידת פרימיום איכותית לכולם, ללא יוצאים מן הכלל".

כתיבת תגובה