בקרוב בישראל: HP יוצרת נעליים אינדיבידואליות ראשונות

יצרנית הנעליים של וורן באפט חוברת לענקית הטכנולוגיה HP ותשיק בישראל טכנולוגיה חדשנית ליצירת נעליים אינדיבידואליות ראשונות בישראל • הטכנולוגיה סורקת את כל נתוני כף הרגל והצעידה, ומותג הריצה הבינלאומי מספק פתרונות מותאמים

BROOKS & HP | צילום: ברוקס

האם בקרוב ישתנה האופן שבו אנחנו רוכשים נעליים? בתחילת 2019 עתידה להגיע לחנויות ברחבי הארץ טכנולוגיה מהפכנית שתאפשר לכל אחד ליצור זוג נעלי ריצה שיתאימו בצורה האידאלית ביותר לגוף, רגל ואופן ההליכה והריצה שלו.

'ביזנעס' מתרחב בניו-מדיה: מהיום, כל העדכונים – גם בוואטסאפ!

Box

מדובר בשיתוף פעולה יוצא דופן בין ענקית הטכנולוגיה HP ומותג הריצה הבינלאומי BROOKS. הראשונה אחראית על איסוף הנתונים הביומכניים המדויקים ביותר בעמדות ה-FitStation הכוללות בין היתר סריקה תלת מימדית של הרגל, מדידת הלחץ שמפעילה כל נקודה בכף הרגל ואנליזה של דפוסי הריצה, ועל סמך כך יצירת פרופיל ייחודי לכל לקוח.

בהתאם לפרופיל, תציע BROOKS את הפתרונות האינדיבידואליים המתאימים ביותר ממאגר טכנולוגיות רחב, כמו למשל סוג קצף הכריות ועוביין, מיקום וגודל הקשתות בסולייה וכו'. משם, יועברו כלל הנתונים למפעל לייצור הנעל האישית, "Brooks Genesys" – שתגיע אליכם עד הבית.

Brooks הינה חברה אמריקאית שמרכזה בסיאטל המייצרת נעלי ריצה וביגוד ספורט לגברים ולנשים החל משנת 1914. מייסד החברה הוא ג'ון ברוקס גולדנברג שהקים אותה בגיל 22. כיום החברה הינה חלק מתאגיד החברות Berkshire Hathaway Inc של וורן באפט.

Inner

החברה נחשבת למקצועית ביותר בתחום הריצה ומובילה מזה כשנתיים את שוק הריצה האמריקאי עם נתח שוק של 25%, מתוך שוק הנעליים, על פי נתוני NPD, חברת מחקרי השוק האמריקאית המובילה.

"ברוקס" משווקת את מוצריה ביותר מ-50 מדינות ברחבי העולם,. לאחרונה היא התרחבה גם לדרום קוריאה, מקסיקו והודו. החברה דוגלת בגישה המטפחת ספורטאים צעירים ומלווה אותם לאורך הקריירה משלבי התיכון והקולג' ועד התחרויות ברמות הגבוהות ביותר. החברה זכתה להוקרה בשל תכניות קיימות סביבתית שהיא מפעילה והחדשנות הטכנית של מוצריה.

Inner – Nadlan

כתיבת תגובה