ב-5 גרסאות: מאזדה CX-30 מגיעה לישראל

‘דלק מוטורס’ יבואנית מאזדה בישראל הודיעה על השקת מאזדה CX-30 בחמש גרסאות גימור

בחמש גרסאות. מאזדה CX-30

‘דלק מוטורס’ יבואנית מאזדה בישראל הודיעה על השקת CX-30.

הדגם החדש יהיה נציג החברה בסגמנט הקרוסאוברים המשפחתיים ההולך וגדל ופתיחת הזמנות ויחידות ראשונות באולמות התצוגה של החברה יהיו החל מחודש דצמבר הקרוב, למניינם.

250/200 סייד בר + קובייה בכתבה

הדגם מבוסס על פלטפורמת מאזדה 3 החדשה והוא הסנונית השנייה בדור המוצרים החדש של היצרן (7G) אשר תוכנן ע”פ סטנדרט האיכות הגבוה ביותר בתולדותיו.

בסיס גלגלים של הדגם החדש עומד על 2.65 מטרים ונפח תא המטען שלו על 430 ליטר.

בישראל ישווק ה-CX-30 ב-5 גרסאות שונות הכוללות 3 רמות גימור ו-2 מנועים, החזק שבהם, עם 195 כ”ס וכולם מביאים לידי ביטוי את העיצוב פורץ הדרך, סטנדרט האיכות החדש ויכולות דינמיות שלא מוכרות בקטגוריה.

תוצאות השיא במבחני הריסוק שהתפרסמו השבוע נשענות על מערך בטיחות מקיף, אשר יהיה אבזור סטנדרטי בכל גרסאות הדגם שישווקו בישראל הכולל בין השאר שבע כריות אוויר, התראת התנגשות ועזר בבלימה במהירויות עירוניות ובינעירוניות, התראת סטייה מנתיב עם תיקון אקטיבי, התראת שטח מת, בקרת שיוט אדפטיבית ועוד.

מחיר ההשקה הוא החל מ-149,900 ₪

שחר שמש, מנכ”ל דלק מוטורס: “למאזדה יש בשורה מלהיבה עבור הנהגים הישראליים: ה-CX-30 החדש לחלוטין, שנשיק בתחילת דצמבר, הוא SUV מעוצב שמכוון ללב הקטגוריה הנמכרת ביותר בישראל. אני ממליץ לכל אלה שמתעניינים בקניית קרוס-אובר חדש להתאפק מעט ולחוות מקרוב את ההפתעה שמאזדה הכינה לנו”

Inner 620/130

מומלץ עבורך

2 תגובות ל: "ב-5 גרסאות: מאזדה CX-30 מגיעה לישראל"

  1. לקנות או לא?

  2. מכונית על הפנים. מנוע ישן ולא חדש, מאחורה אין מקום לשבת בכלל, חשוך וכניסה למושבים אחוריים צרה במיוחד למלה, כל פעם קיבלתי מכה בראש. בשתי הגירסאות מושב נהג לא אוטומטי!!! מטען קטן מאוד, כתוב 400 ומשהו ליטר נראה כמו 300 ליטר, צר מאוד. בגירסא בסיסית הנעת מפתח!!! פשוט בושה, חלק של דלתות מבד ולא מעור, דדגבורט חלקו בפלסטיק. מה זה? וזה עולה 150 אלף? יותר מה למרות מחיר השקה שפירסמו בחנות מורשה כבר מהתחלה מוסיפים 2000 שייח

כתיבת תגובה