גב-ים תשכיר משרדים ממשלתיים בחולון ב-14 מיליון לשנה

גב-ים זכתה במכרז להקמת בניין משרדי ממשלה בחולון בשטח כולל של כ- 29,000 מ”ר | הסכם השכירות הינו לתקופה של 10 שנים בתמורה לסך של כ-14 מיליון ₪ בשנה

גב-ים - בניין לדיור ממשלתי בחולון | הדמיה: אבנר ישר אדריכלים

גב-ים הודיעה על זכייתה במכרז מינהל הדיור הממשלתי, להקמה והשכרת  מבנה ייעודי בפארק גב-ים חולון עבור משרדי ממשלה, בשטח כולל של כ- 29,000 מ”ר מתוכם כ- 15,500 מ”ר עילי, וביניהם: בית המשפט האזרחי, רשות המיסים, משרד התעסוקה, רשות האוכלוסין וההגירה, לשכת רישום מקרקעין, משרד הקליטה, משרד התחבורה ועוד.

הסכם השכירות הינו לתקופה של 10 שנים בתמורה לסך של כ-14 מיליון ₪ בשנה.

אבי יעקובוביץ, מנכ”ל גב-ים, אמר היום: “גב-ים רואה בתחום הקריות הממשלתיות מנוף צמיחה משמעותי והזכייה במכרז האמור עומדת בקנה אחד עם היעד אותו הציבה לעצמה החברה, להרחבת פעילותה בתחום זה.

“פארק גב-ים חולון, בשטח כולל של כ- 63,000 מ”ר (תעסוקה, מלאכה ותעשייה), ממוקם בכניסה הצפונית לאזור התעשייה חולון, נשען על נגישות גבוהה, בין היתר באמצעות קווי אוטובוס רבים וכן תחנות הרכבת הקלה והמטרו, המתוכננים בכניסה ובצמוד למתחם. החברה פועלת להגדיל פעילותה ואחיזתה באזור התעשייה חולון, בה אנו פועלים בשיתוף מלא עם עיריית חולון והעומד בראשה מר מוטי ששון.

“הזכייה במכרז תרחיב את שיתוף הפעולה הפורה של גב-ים עם מינהל הדיור הממשלתי, הקיים כיום, בין היתר בפארק גב-ים ממן בלוד ובפארק גב-ים נגב בבאר-שבע”.

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה