גב-ים תשכיר 44 אלף מ"ר בהרצליה לחברת הייטק בינלאומית

חברת גב-ים דיווחה לבורסה על חתימת הסכם בסוף השבוע שעבר, ולפיו תשכיר לחברת הייטק בינלאומית שטח כולל של כ-44 אלף מ"ר עילי וכ-650 מקומות חניה בפארק גב-ים הרצליה צפון | בסך הכל תניב ההשכרה כ-340 מיליון ש"ח בשבע השנים הראשונות | ומי השוכרת שגב ים הסתירה את זהותה בדיווח?

גב ים הרצליה צפון | צילומסך מאתר החברה

חברת גב-ים לקרקעות בע"מ הודיעה לבורסה כי חתמה על הסכם שכירות עם חברת הייטק בינלאומית מובילה שתשכור ממנה שטח כולל של כ-44 אלף מ"ר עילי וכ-650 מקומות חניה, בפארק גב-ים הרצליה צפון.

השטחים האמורים לעיל כוללים בניין ייעודי, אותו תקים החברה עבור השוכרת, בשטח של כ-37 אלף מ"ר עילי, חניון עבור 550 מקומות חניה, וכן כ-7,000 מ"ר עילי וכ-100 מקומות חניה בבניין קיים.

תקופת השכירות תחל לאחר השלמת הקמתו של הבניין הייעודי שטרם נבנה. השלמת הבנייה צפויה עד לרבעון הרביעי של שנת 2025. השכירות תימשך 7 שנים (עם אופציות של השוכרת להארכת תקופת השכירות בכ-12 שנים נוספות).

עסקת השכירות תניב לחברה הכנסה שנתית בסך של כ-49 מיליון ש"ח, ובסך הכול – הכנסה של כ-343 מיליון ש"ח בגין 7 שנות השכירות הראשונות.

בתום הודעה צוין, כי "השטחים אותם תשכור השוכרת מהחברה על-פי ההסכם כאמור לעיל, יתווספו לנכסים אותם היא שוכרת היום". לאור מילים אלה ההערכה היא כי מדובר בחברת 'אפל' ששוכרת מהחברה מספר נכסים בהרצליה ובחיפה.

Inner 620/130

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה