האומיקרון מתפשט במהירות: אושרו עוד מדינות אדומות

התברר: על טיסה אחת מארה”ב היו 17 נוסעים מאומתים לקורונה, רובם מרוצפים או חשודים לאומיקרון | ועדת החוקה אישרה את צירופן של איחוד האמירויות, אירלנד, נורבגיה, ספרד, פינלנד, צרפת ושבדיה לרשימת המדינות האדומות החל מהלילה בחצות

נתב"ג בימי הקורונה | צילום: יוסי זמיר, פלאש 90

ועדת החוקה אישרה היום (א’) את צירופן של איחוד האמירויות, אירלנד, נורבגיה, ספרד, פינלנד, צרפת ושבדיה לרשימת המדינות האדומות החל מה-20.12.21 (הלילה בחצות) ועד ל- 29.12.21.

מ”מ יו”ר הוועדה ח”כ בני בגין: “אנשים צריכים לקחת בחשבון שכאשר בשנים אלה הם רוצים לטוס, הם נוטלים על עצמם סיכון כלכלי לביטול הטיסה”; “גם כשאדם מתכנן חודשיים מראש, עליו לקחת בחשבון שהוא חי בסביבה עולמית של הדבקה, שחלקה נבע מעשרות אלפי טיסות. לומר שהימים כתיקונם, ולפתע מדינת ישראל מכינה רשימה וסוגרת את המדינה, אין בכך שיקוף של המציאות של אנשים אחראים בוגרים שצורכים כל הזמן תקשורת וחדשות. על אדם לעשות את החשבון שלו כולל הסיכון לביטול”

250/200 סייד בר + קובייה

אילנה גנס, ראש מטה שירותי בריאות הציבור: “על טיסה אחת מארה”ב 17 נוסעים מאומתים לקורונה, רובם מרוצפים או חשודים לאומיקרון”; “נתון חדש מבריטניה מראה זינוק מאוד חד של הכפלה באשפוז ילדים 4-0, הנתון הגבוה ביותר מתחילת הפנדמיה”

Inner 620/130

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה