ה’אטריות’ התבררו כאלפי פאקטים של סיגריות

אין סוף ליצריתיות של מתחמקי המס: מנהל של חברת מזון נעצר בחשד להברחה של כ-12,500 פאקטים של סיגריות, שהוסלקו באריזות קרטון שבהם היו ארוזים גם אטריות • שווי המס שהיה עליו לשלם על הסיגריות עומד על כ-2.5 מיליון ש”ח

אטריות, אילוסטרציה | צילום: PublicDomainPictures, pixabay

מנהל חברת מזון, נעצר בחשד להברחת סיגריות והגשת הצהרה כוזבת במטרה להשתמט מתשלום מס, כך מדווחת היום (ה’) רשות המיסים. בית משפט השלום בראשון לציון נעתר לבקשת יחידת חקירות מכס ומע”מ ת”א ומרכז, והורה על שחרורו בתנאים מגבילים.

על פי בקשת המעצר, המנהל הגיש רשימון לשחרור טובין ע”ש החברה, בו הצהיר כי המשלוח מכיל אריזות של אטריות להכנה מהירה. במהלך בידוק ושיקוף של המכולות במכס אשדוד, התגלו כ-12,500 פאקטים של סיגריות שהוסלקו בתוך אריזות קרטון שבהם, כאמור, היו ארוזים גם אטריות להכנה מהירה.

250/200 סייד בר + קובייה

עוד צויין בבקשת המעצר, כי מדובר בהברחה אשר ערך המסים הנגרע ממנה עומד על כ-2.5 מיליון ₪. שיטת ההסלקה המתוחכמת מעידה על המאמץ הרב שהשקיעו המבריחים בניסיונם להטעות את רשויות המכס.

שופטת בית משפט השלום בראשון לציון, זהר דיבון סגל קבעה לחשוד בין השאר, ערבות עצמית בסך 50,000 ₪ , ערבויות צד ג’ בסך כולל של 50,000 ₪ וצו עיכוב יציאה מן הארץ ל-180 ימים.

Inner 620/130

מומלץ עבורך

תגובה אחת ל: "ה’אטריות’ התבררו כאלפי פאקטים של סיגריות"

  1. מי היא החברה הזאת. לא רוצים לקנות יותר ממנה.

כתיבת תגובה