הבנקים סוגרים סניפים? חדר כספות נוסף יושק בחיפה

סגירת סניפי הבנקים מול תהליכי הדיגיטציה הותירו משתמשי חדרי כספות רבים, בחסר | בעלות של כמיליון שקלים, ברינקס מקימה את המתחם השלישי של כספות – הפעם, לראשונה, בפריפריה הגיאוגרפית | נשיא ברינקס ישראל: "אנו צופים הרחבת מערך הכספות לעוד ערים ברחבי הארץ"

כספת של ברינקס | צילום ארכיון: יח"צ

בעקבות תהליכי דיגיטציה והתייעלות של הבנקים, בעשור האחרון נסגרו בישראל עשרות סניפים. על אף טבעיות המעבר לשירותים בנקאיים בדיגיטל, הוא מגביל מתן שירותים מסוימים כמו חדרי הכספות. הצורך עדיין קיים ואף ביתר שאת. ברינקס, המעניקה פתרונות לוגיסטיים מאובטחים לניהול יעיל של שרשרת אספקת דברי ערך למאות אלפי לקוחות בארץ וברחבי העולם, השיקה היום (א') בישראל את חדר הכספות השלישי בבעלותה, בעיר חיפה, כחלק מהרחבת פעילות החברה.

חדר הכספות, שהוקם בעלות מוערכת של כמיליון ₪, ממוקם במרכז הכרמל, שבחיפה. המתחם החדש יאובטח 24 שעות ביממה, תחת אחריות מלאה ויספק מענה לתושבי אזור הצפון לאחסון רכוש ודברי ערך כמו תכשיטים, יהלומים, מסמכים חשובים וכן פריטים היסטוריים בעלי ערך סנטימנטלי.

250/200 סייד בר + קובייה

ישי צוויקל, נשיא ברינקס ישראל: "השקת חדר הכספות החדש הוא צעד משמעותי בהרחבת פעילות החברה ואנו צופים המשך למגמה זו והרחבת השירותים לאזורים נוספים בארץ. לעיתים קרובות ערך סנטימנטלי הוא בעל משקל גבוה בהרבה מהערך הכספי של הרכוש ואנו שמחים להעניק ביטחון ללקוחותינו באשר לפריטים היקרים להם.

ישי צוויקל, נשיא ברינקס ישראל | צילום: חן גלילי

 

"מגוון השירותים שברינקס מעניקה ללקוחותיה הפרטיים והעסקיים, שחדרי הכספות הוא רק חלק מהם, מקנים שקט תעשייתי המאפשר להם להתמקד בפעילות הליבה העסקית שלהם ולהתייעל, בזמן שאנחנו עושים את כל השאר."

Inner 620/130

כתיבת תגובה