הכירו: סגן הנשיא התאגידי הישראלי של אינטל העולמית

ענקית השבבים אינטל הודיעה על שורה של מינויים חדשים בחברה, שאחד הבולטים מהם הוא זה של שגיא בן משה, שמונה לסגן נשיא תאגידי בחברה • ארבעה ישראלים נוספים מונו לסגני נשיא בחברה

שגיא בן משה, סגן נשיא תאגידי באינטל העולמית | צילום: דוברות אינטל

מייסד החברות אינויז’ון (Invision) ודיג’יסקרין (DGScreen), ששימש גם כסגן נשיא במובילאיי, שגיא בן משה, הוא הישראלי שמונה לתפקיד הבכיר ביותר בענקית השבבים אינטל, והוא ישמש סגן נשיא תאגידי (Corporate Vice President) באינטל העולמית.

‘ביזנעס’ מתרחב בניו-מדיה: מהיום, כל העדכונים – גם בוואטסאפ!

250/200 סייד בר + קובייה

בן משה קודם לתפקיד הבכיר, לאחר שמאז 2016 שימש סגן נשיא בחברה. בן משה החל למעשה את הקריירה שלו באינטל, אך בשנת 2008 הוא פרש לטובת הקמת אינויז’ון, שנרכשה ב-2012 על ידי אינטל, ואז שב לעבוד בחברה וניהל עבורה את צוות ה-RealSense.

על מינויו של בן משה הודיעה אינטל העולמית, בהודעה שכללה שורה של מינויים, וביניהם ארבעה ישראלים נוספים שמונו לתפקידים בכירים פחות. בסך הכל, מעסיקה היום החברה 150 סגני נשיא, מתוכם 20 ישראלים.

המינויים השבוע מצטרפים למינוי החשוב ביותר עליו הכריזה השבוע ענקית השבבים, הלא הוא מנכ”ל אינטל הזמני בוב סוואן (58), שמונה רשמית למנכ”ל הקבוע של החברה. לפני שמונה למכ”ל זמני היה סוואן סמנכ”ל הכספים בחברה.

כאמור, אינטל מינתה ישראלים נוספים לתפקידי סגן נשיא. ליז כהן ירושלמי, ששימשה סגנית נשיא לעניינים משפטים במובילאיי מאז הצטרפה לחברה ב-2014, מונתה לסגנית נשיא במובילאיי. קובי קשפיצקי מונה לסגן נשיא אחראי ל-Silicon Engineering Group.

מנהלת מפעל אינטל באריזונה, זיוית כ״ץ-צמרת, מונתה לסגנית נשיא לנושאי ייצור ותפעול, ואיתי בר כהן, בוגר אוניברסיטת תל אביב שעובד בחברה 9 שנים, מונה לסגן נשיא לענייני תשתיות.

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה