המרחב האווירי של ישראל נפתח מחדש || כיצד תבטלו טיסות?

בעקבות המתקפה האיראנית של הכטב"מים על ישראל, ברשות שדות התעופה הודיעו אתמול על סגירת המרחב האווירי של המדינה החל מאחר חצות הלילה | לאחר 7 שעות נפתח נתב"ג מחדש ב-7:30 בבוקר אך עדיין, לוח הזמנים של הטיסות היוצאות מישראל או נוחתות בנתב"ג צפוי להשתנות | שימו לב: חברות תעופה ישראליות וזרות ביטלו טיסות רבות

מטוס הדרימליינר של אל על | צילום: דוברות

אמש, החל משעה 24:30 בלילה, בהתאם להנחיית מערכת הבטחון, המרחב האווירי של מדינת ישראל נסגר לטיסות בינלאומיות ופנים ארצית. עקב העיכוב בהגעת טיסות לישראל לוח הטיסות מנתב"ג השתנה.

בינתיים, עם תום היירוטים המוצלחים מעל שמי ישראל, הוחלט על פתיחה מחדש של המרחב האווירי.

כמו כן, אתמול, הודיעה רשות שדות התעופה כי נמל התעופה רמון ייסגר לתנועה. נכון להבוקר, נמל התעופה רמון עוד לא נפתח מחדש לתנועת מטוסים במרחב האווירי.

ציבור הנוסעים מתבקש להתעדכן מול חברות התעופה ובאתר רשות שדות התעופה לגבי מועדי הטיסות החדשים טרם הגעתו לשדה התעופה.

חברת אל על עדכנה כי לאור סגירת המרחב האווירי מעל ישראל, חלק מטיסות אל על מבוטלות ועדכונים שוטפים יעלו באתר אל על וברשתות החברתיות, ולקוחות שטיסתם תבוטל יעודכנו בחלופה לכשיתאפשר. החברה ציינה כי היא עומדת בקשר עם כוחות הביטחון ועם רשות שדות התעופה, ותפעל על פי ההנחיות שינתנו לה.

עדכונים שוטפים יעלו באתר אל על וברשתות החברתיות, ולקוחות שטיסתם תבוטל יעודכנו בחלופה לכשיתאפשר. במקביל הודיעה החברה כי בעקבות המצב הביטחוני, אל על מאפשרת ללקוחותיה מדיניות שינויים וביטולים מקלה:

כלל הנוסעים שטיסתם מתוכננת להמריא עד יום שבת, 20 לאפריל (כולל) זכאים לתנאים הבאים – ביצוע שינויים במועד הטיסה (הקדמה או דחייה) יתאפשרו ללא דמי שינוי וללא הפרשי מחיר, כאשר מועד ההמראה החדש הוא עד יום 20 באפריל (כולל); ביטול הטיסה וקבלת שובר בשווי מלא למימוש עתידי לטיסות אל על.

מצ"ב קישור לעמוד המאפשר הנפקת שובר זיכוי בשווי מלא באופן עצמאי. יודגש כי הקדמת ודחיית מועד הטיסה מותנית בקיום הטיסות בהתאם למצב

כמו כן, מצ״ב קישור לעמוד ייעודי באתר אל על, בו מתעדכנים כל העת כלל השינויים בלוח הטיסות ובמדיניות השינויים והביטולים.

כתיבת תגובה