המרלו"ג הבא: ה'טכנו פארק' באבן יהודה יצא לדרך

הקורונה שהזניקה את המסחר ברשת גורמים לתחום הלוגיסטיקה להמשיך להיות מבוקש • החלה בנייתו של ה'טכנו פארק', מרכז לוגיסטי חדש באבן יהודה בן כ-18,000 מ"ר שעלותו הינה כ-230 מיליון שקל

טכנו פארק אבן יהודה | הדמיה: evolve media

החלה הקמתו של המרכז הלוגיסטי הגדול ביותר באזור אבן יהודה – טכנו פארק אבן יהודה הנבנה ביוזמת קבוצת סופרין וקבוצת וייס בעלות של כ-230 מיליון שקל ויכלול עסקים מתחום התעשייה הקלה והלוגיסטיקה.

אזור התעשייה והעסקים של אבן יהודה החל להתפתח מאוד בשנה האחרונה על רקע הגידול וההתרחבות של היישוב הצפוי לגדול בעוד מספר מאות של יחידות דיור בשנים הקרובות, ובשל היותו ממוקם בלב אזור השרון. אזור התעשייה במזרח היישוב ממוקם על כביש 4 ובסמוך לכביש 57 המחבר את מחלף ניצני עוז בכביש 6 עם העיר נתניה ומקצר את הנסיעה מהיישובים והמושבים באזור כמו אבן יהודה וכפר יונה לעבר המרכז. גם תחנת הרכבת בבית יהושוע נמצאת בקרבת מקום.

250/200 סייד בר + קובייה

הטכנו פארק, הממוקם באזור התעשייה אבן יהודה, תוכנן על ידי משרד בר לוי אדריכלים כמבנה של כ-18,000 מ"ר על מגרש של 18 דונם. על פי התכנון, שטחי המסחר יהוו כ-6,000 מ"ר מהשטח הכולל.

קבוצת סופרין, העוסקת בייזום, ניהול והקמה של פרויקטים נדל"ניים למגורים, משרדים, מסחר ולוגיסטיקה, וקבוצת וייס העוסקת בניהול, ייזום והשבחה של נכסי נדל"ן בארץ ובעולם, ארגנו כזכור בתקופת זמן קצרה קבוצת רכישה במסגרתה הציעו שטחי תעשייה ומסחר לבעלי עסקים בתחום ולמשקיעים, באומדן עלות רכישת שטחים לפי החל מ-  8,500 שקלים למ"ר, מחיר נמוך ממחירי השוק באזור.

הפרויקט הוא פרויקט העוגן באזור התעשייה המתפתח של אבן יהודה המתפרס על 165 דונם. כבר היום מקדמת המועצה המקומית תכנית מתאר כוללנית אשר עתידה להפוך את אזור התעשייה למרכז עסקים מוביל בלב השרון, אשר ישולבו בו שימושי מסחר ובילוי שונים. בלב מרכז העסקים, כאמור, יוקם המרכז הלוגיסטי. האכלוס הצפוי עתיד לעוד כשנתיים.

Inner article

"שטחי לוגיסטיקה ואחסנה הפכו בשנתיים האחרונות למוצר הכי חם בתחום הנדל"ן המניב ומציגים עלייה מתמדת במחירי המגרשים באזורים שונים בארץ. דבר שעתיד להתבטא בשנים הקרובות גם במחירי השכירויות", אמר צחי סופרין, מבעלי קבוצת סופרין. "הגידול בביקושים ללוגיסטיקה צמח עוד יותר בתקופת הקורונה אשר בגינה צמח השימוש והפופולאריות של את המסחר ברשת ועמו גם השילוח והביקוש למרכזים לוגיסטיים נוספים של רשתות גדולות ובינוניות בקרבת מרכזי אוכלוסייה. אני צופה שהתחום ימשיך לצמוח בשנים הקרובות בעיקר במקומות כמו אזור השרון ואבן יהודה בסמוך למרכזי אוכלוסייה במעגל השני והשלישי. אנו מנגישים למשתמשי הקצה ולמשקיעים את האפשרות להיות בעלים של נכסים מסחריים שונים. פרויקט טכנו פארק אבן יהודה יהווה עם הקמתו מרכז שישמש מצד אחד יבואנים ויצרנים שונים ומצד שני ייתן פתרון מסחרי לעסקים אשר זקוקים לשטחים גדולים ותקרות גבוהות".

Inner 620/130

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה