הנהירה למישור אדומים: חוזים חדשים ב’דיזיין סיטי’

מודי קרמיקה, מחסני חשמל וקמחי תאורה יפתחו סניף במתחם העיצוב Design City בירושלים • מודי קרמיקה שכרה כ-1,000 מ”ר בכ-80 שקל למ”ר פלוס דמי ניהול של כ-20 שקל למ”ר .מחסני חשמל שכרה כ-1,200 מ”ר ב-90 שקל למ”ר ודמי ניהול דומים

דיזיין סיטי מישור אדומים של קס גרופ | הדמיה: אדריכל שלמה גרטנר

חברת הקרמיקה מודי, רשת מחסני חשמל וחברת קמחי תאורה חתמו חוזים לפתיחת סניפים במתחם החדש לעיצוב הבית Design City, בירושלים.

חברת מודי קרמיקה מדווחת כי החנות שתפתח תשתרע על כ-1,000 מ”ר וכי תשלם כ-80 שקל למ”ר פלוס דמי ניהול של כ-20 שקל למ”ר. הסניף של מחסני חשמל ישתרע על כ-1,200 מ”ר ב-90 שקל למ”ר פלוס דמי ניהול של 20 שקל למ”ר.

250/200 סייד בר + קובייה

גם קמחי תאורה, מחברות התאורה המובילות בישראל חתמה לאחרונה על הסכם שכירות לפתיחת סניף במתחם הענק לעיצוב הבית שנבנה בימים אלו ליד ירושלים. עבור החברה מדובר בסניף אסטרטגי אשר צפוי לשמש אוכלוסייה של יותר מ-800,000 תושבים המתגוררים במרחק של פחות מ-20 דקות נסיעה וכ-1.2 מיליון תושבים המתגוררים במרחק של עד 35 דקות נסיעה מהמתחם.

הסניף של קמחי תאורה יצטרף לסניפי ד”ר גב, Natuzzi, Hollandia, Nicoletti, Kloss, CALIA, איטלסופה ועוד עשרות מותגים שהודיעו על פתיחת הסניף במתחם החדש דיז’יין סיטי.

המתחם החדש, Design City צפוי להיפתח בעוד למעלה משנה וזוכה לביקוש רב בקרב מותגי עיצוב הבית. המתחם, שישתרע על פני כ-90,000 מ”ר של חנויות עיצוב הבית, וזאת בנוסף למתחם מסעדות ענק ומשרדי עשרות מעצבי פנים ואדריכלים, עוצב בהשראת מלון ה-Venetian בלאס וגאס ויכיל בין היתר תעלות שיט עם גונדולות, עצים ותאורת רחוב המשרים תחושה של טיול קסום בוונציה.

כזכור, לפני כשבוע דיווחנו על מגמת השינוי בירושלים שבמסגרתה, תלפיות ששימשה כאזור תעשייה ומסחר תהפוך אט אט לשכונת מגורים או משרדי הייטק, ותנועת המסחר זורמת אפוא לכיוון מישור אדומים, אזור התעשייה של מעלה אדומים.

Inner article

לאחרונה, משרד התחבורה החל בבניית תשתיות בהשקעה של מעל מיליארד שקלים עבור הרחבת כבישים ומחלפים לטובת מרכז העסקים במישור אדומים, ואף הוגשו לעירית מעלה אדומים תוכניות להקמת מרכז קונגרסים בהשקעה של 140 מיליון שקל, על שטח של 30 אלף מ”ר – מתוכו שטח בנוי של כ-10.000 מ”ר באיזור התעשייה של מישור אדומים.

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה