הסטארטאפ שישנה את תחום רכש וניהול המדיה והאיש שמאחוריו

האיש שמילא כמעט כל תפקיד אפשרי בעולם המדיה החרדית, שיודע להמציא את עצמו מחדש, אריה קרבות ותיק שהולך לנהל קרב מפתיע מול עצמו – הסכים בסוף להתראיין ליהודה אדלר • חיים קליגר, האיש שהולך לכתוב מחדש את גיזרת רכש וניהול המדיה, מסביר בשיחה מרתקת ומלאה הומור על עולם הפרסום החרדי – מהיכן ולאן • האזינו

"המדיה החרדית לא מעניינת אותי" - חיים קליגר מנכ"ל גט מדיה בראיון ליהודה אדלר | צילום: ביזנעס

לקח לי הרבה זמן לשכנע את חיים קליגר לבוא להתראיין לפודקאסט שלי. ידעתי בדיוק למה אני רוצה לראיין אותו. למה? כי אדם שמילא כמעט כל תפקיד אפשרי בעולם המדיה החרדית (למדתי מעיון של 8 דקות מרתקות ביותר בקו”ח שלו) ושעכשיו יוצא במיזם שהולך לשנות את עולם רכש וניהול המדיה.

250/200 סייד בר + קובייה

הראיון אתו היה יותר ממרתק. בשיחה שהייתה מתובלת בקסם ובהומור ייחודי, הוא סיפר לי על הסטארטאפ שהוא הקים בגיל יחסית מאוחר, וגם הסביר לי למה ישראל בכלל לא מענינת אותו. זהו פרק חובה לכל מי שאוהב את עולם הפרסום ורוצה ללמוד מה הולך להשתנות בו ולמה.

התובנות הייחודיות שחיים הטמיע בי בשיחה, הן מה משרדי הפרסום והמדיה שכחו? ומהו השינוי הגדול שעיתון “המבשר” הוביל בציבור החרדי. מה שעוד נודע לי במהלך השיחה, זה שחיים קליגר, אריה הקרבות הוותיק, יוצא לקרב גדול (אני לא אגיד אחרון, כי תסמכו עליו שהוא ידע כל פעם להמציא את עצמו מחדש). לאיזה קרב תשאלו? לקרב שלו מול עצמו! כן, כי לסטרטאפ שלו אין כיום מתחרים, תקשיבו מדוע הוא חושב שזה אתגר יותר גדול מבחינתו.

Inner article

 

הרבה מהשמות שהיום מובילים את תעשית הפרסום החרדית הוזכרו בפרק הזה, ולא השמות שישר קופצים לכם לראש, אלא אלו שבאמת מובילים. תאזינו, זה פרק חובה, מרתק וייחודי. הכנתם כוס קפה?

האזינו עכשיו לפודקאסט המלא, בעריכת יהודה אדלר – שבין עבודת קריאייטיב אחת לשניה מקציב את זמנו למפגש ‘על כוס קפה’ עם אנשי העסקים המתארחים בפודקאסט של ‘ביזנעס’.

רוצים לדבר עם יהודה אדלר? יש לכם מרואיין מעניין שיהודה חייב לשבת איתו על כוס קפה? שלחו לו הודעה: [email protected]

Inner 620/130

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה