הציורים חוזרים לסלון שלנו

הכי כיף להיות מעודכנים בטרנדים החמים של עולם העיצוב, העניין הוא שאת הטרנד הזה אתם כבר מכירים מצוין.

הציורים חוזרים אל הסלון שלנו

אנחנו משקיעים עשרות אלפי שקלים בעיצוב הבית שלנו, הצבע, האריחים, התאורה, הריצוף, הריהוט ועוד ועוד… אנחנו דואגים לאבזר כל פינה בבית. כשזה מגיע לאבזור הקירות אנחנו תמיד מתלבטים בין תמונות של גדולי הרבנים, לתמונות משפחתיות, לציורי קיר, לקנבס מאיקאה.

תאמינו או לא, העולם הוא עגול. אנחנו אוהבים לקרוא לזה טרנד סבתא אבל תכלס כמעט כל הטרנדים של שנות השמונים חוזרים אלינו.

ובכן – הציורים חוזרים אל הקיר, פינת התמונות המשפחתיות תמיד תהיה שם, וכמובן גם פינה לגדולי הדור, במקום ווילונות, מהיות תמצאו ציורים, אמיתיים, יצירות כאלה שאפשר לשקוע בהן, אלו עם המסגרת הכבדה ההיא שעיטרה את הקירות של סבתא.

לצורך כך הלכנו לשוחח עם שני אנשים שהאמנות היא חלק מהם, יחד עם קבוצת אמנים הם הקימו גלריה שהספיקה להפוך כבר כמה בתים לאמנות של ממש. אורן אדרי ואיתן יהודה, בעלי גלריית הידור הממוקמת ב”רמת בית שמש”(בית שמש)

דבר איתנו קצת על אומנות מקורית, מה מחזיר אותה לחיים?

“האמנות תמיד הייתה כאן, לא תמיד היו האנשים שיניחו אותה בפרונט”

ישנם אמנים רבים בישראל ובעולם. קיבצתי מגוון אמנים ברמה הגבוהה ביותר, הן מבחינת אופי היצירות, והן מבחינת מבחר גדול ומגוון, שיודעים להתאים את היצירות שלהם לבית החרדי. אישית התחלתי לעסוק בתחום עוד לפני שנים רבות.

אנו עושים שימוש בחומרים כגון, צבעי מים, שמן, אקריליק ועוד. הציורים עשויים להופיע על כל חומר אפשרי, דוגמת קנבס ובדים נוספים, קלף מיוחד, וכמובן קרטון ונייר.

כל ציור כולל בתוכו עולם שלם של דמיון, תשוקה, קשת של צבעים, עמקות ומקוריות.

איך המחירים? והאם יש פתרון לאלו שרוצים אמנות, אבל לא רוצים לשלם ביוקר?

בהחלט! כמעט כל יצירות האומנות ניתנות גם להדפסה. תהליך זה מתבצע בסטודיו של הגלריה, ע”י אנשי מקצוע מיומנים, שסורקים ומעבדים כל יצירה, עד שההדפס זהה למקור בכ-90% דיוק!

בגלריה כ-2000 תמונות אשר ניתנות להדפסה.

ההדפסה על קנבס (הנקרא גם הדפסת ז’יקלה Giclee printing) היא שיטת הדפסה שצברה תאוצה והתפתחה מאוד בפיתוח תמונות שונות. מלבד חשיבות איכות המדפסת והשימוש בצבעים מקוריים, ישנה חשיבות נוספת והכרחית ליצירת הדפסה עם תוצאה מדהימה: סוג בד הקנבס. ככל מוצר, גם בבדי הקנבס יש מלאי גדול ורחב לסוגים שונים – באיכות, בעובי, בטקסטורה ובהיטמעות הצבע המודפס.

אנו, מקפידים להשתמש בבד כותנה איכותי. ניתן לראות את התוצאה המרהיבה המתקבלת על ההדפסים – בצבע, בחסינות מפני מים או אבק ובמתיחה (על בלינדרם עץ) חזקה ויציבה.

אנו מחזיקים במדפסת פלוטר איכותית, מדגם חדשני של חברת Epson. המדפסת בעלת 8 מיכלי דיו בגוונים שונים, אשר מעניקים אפשרות ליצירת מיליוני גוונים ודיוק מקסימלי בהדפסה. הצבעים המודפסים מתקבלים על בד הקנבס בגוונים חיים, כמעט מוחשיים…

דיברנו על תמונות. איך מתאימים מסגרת לציור?

עולם המסגרות הוא רחב ובעל סגנונות רבים, המסגרות משמשות עוד מימים עברו כמעין מעטפת תיחום לתמונה, הדפס, ציור או מראה. עם המבחר וסוגי המסגרות של ימינו אני מסכים שקצת קשה למצוא את האחת המתאימה בדיוק לציור שלך.

התאמת מסגרת לכל ציור היא מקצוע בפני עצמו, אנו בגלריה נעזרים בידע ובניסיון שרכשנו בכדי להתאים לכל ציור את המסגרת הייחודית שתתאים לו, תשתלב היטב עם הריהוט בבית ותהיה מרשימה בכדי להציג את היצירה בצורה היפה ביותר.

אלו שירותים נוספים עוד ניתנים בגלריה?

מלבד תמונות אומנים, גלריית הידור מדפיסה ומעצבת כל תמונה כרצונכם. החל מקולאז’ תמונות, תעודת הוקרה, צילומי חוץ, קיר משפחתי, פוסטרים, תמונות מארועים ולכל צורך נוסף. ההדפסה והעיצוב הגרפי מתבצעים בסטודיו של הגלריה המתמחה בעיצוב דיגיטלי. כמו כן, בסטודיו סורק באיכות 1200 DPI. הסריקות מתבצעות על כל גדלי התמונות ובכל סוגי המרקמים – צבעי שמן, בדים, אקריליק, קלפים, תמונות עתיקות ועוד.

היה לנו העונג להתארח כאן, ובהצלחה.

side
inner

כתיבת תגובה