השוטר האוטונומי: בעל הרכב יוכל לדעת כיצד נהגתם

הקץ לנהיגות הפרועות ברכב של ההורים: אפליקציה חדשה תאפשר לבעל הרכב לבחון את התנהגותו של הנהג • האפליקציה חינמית, והיא פועלת באמצעות מערכת הבטיחות movon

חברת 'אדי מערכות', נציגת תאגיד MOVON בישראל, משיקה בימים אלו אפליקציה בשם Viewer MDAS, שתאפשר לבעל הרכב לבחון ולנתח את התנהגות הנהג במהלך הנסיעה.

מערכת MOVON למניעת תאונות דרכים כוללת מצלמת דרך מובנית, המותקנת על גבי השמשה הקדמית המשלבת מצלמת רכב DVR מתקדמת. באמצעות סריקה של תוואי הכביש במהלך הנסיעה, מסבה המערכת את תשומת לב הנהג, בעזרת התרעות קוליות וויז'ואליות.

Box

התרעות המערכת מזהירות את הנהג מפני התנגשות צפויה ברכבים שלפניו, סטיות מנתיב הנסיעה, שכחת ילד ברכב, והתנגשות בהולכי רגל.

כעת, בנוסף לשימוש הרגיל של שיחזור מסלול הנסיעה, יהיה ניתן באמצעות האפליקציה לנתח את התנהגות הנהג במגוון אירועים רחב במהלך הנסיעה, כמו: מהירות הרכב בכל רגע נתון, הצגת תמרור המהירות במקטע הכביש בו נוסע הרכב, מתי הנהג לחץ על הבלם והאם הנהג אותת במעבר בין הנתיבים.

בנוסף, האפליקציה מציגה את כל ההתרעות ממערכת MOVON שהופעלו במהלך הנסיעה: התרעות התנגשות ברכב מלפנים, התרעת סטייה ממסלול הנסיעה ללא איתות, התרעת התנגשות בהולכי רגל ואי שמירת מרחק.

השימוש באפליקציה מתאים במיוחד להורים לנהגים צעירים שרוצים לבדוק ולבחון את התנהגותם בכביש, למקומות עבודה שרוצים לבדוק מעת לעת את כשירותם של הנהגים, ועוד

השימוש באפליקציה הוא ללא תשלום וניתן להוריד אותה מאתר הבית של MOVON ישראל, בקישור:

https://www.movon.co.il/%D7%9E%D7%A6%D7%9C%D7%9E%D7%AA- %D7%93%D7%A8%D7%9A-dvr/

מערכת הבטיחות יוצרה בידי תאגיד MOVON מדרום קוריאה.

Inner

כתיבת תגובה