חברת משהב מכרה 80% מפרויקט משכנות הפארק בנתניה

הפרויקט כולל 2 בניינים בני 12 קומות עם 81 דירות. הפרויקט, המיועד למגזר הדתי לאומי ומציע מגוון רחב במיוחד של טיפוסי דירות. אכלוס הפרויקט צפוי בחודשים הקרובים

פרויקט משכנות הפארק בנתניה של חברת משהב הדמייה משהב

חברת משהב, המקימה את פרויקט "משכנות הפארק" שבקריית השרון בנתניה, מדווחת כי מכרה עד כה כ-80% מהדירות בפרויקט. הפרויקט כולל 2 בניינים בני 12 קומות עם 81 דירות. הפרויקט, המיועד למגזר הדתי לאומי, מציע מגוון רחב במיוחד של טיפוסי דירות: דירות 4, 4.5 ו-6 חדרים ופנטהאוזים בני 5 ו-6 חדרים. אכלוס הפרויקט צפוי בחודשים הקרובים.

אחת הדירות שנמכרה לאחרונה היא דירת 6 חדרים בקומה השביעית, בשטח של 143 מ"ר עם מרפסת בשטח 16 מ"ר, כולל 2 חניות ומחסן הדירה נמכרה תמורת 2.4 מיליון שקל. כיום משווקות דירות בפרויקט במחיר של החל מ-2 מיליון שקל לדירת 4 חדרים.

לדברי עזרא ערוסי, מנכ"ל חברת משהב "הפרויקט מותאם בצורה אופטימלית לקהל הדתי לאומי, ומתוקף זה  חלק גדול מהדירות בו מרווחות במיוחד, חלקן בנות 6 חדרים. גם המרפסות הענקיות באות לתת מענה לצרכי המגזר, ואנו עדים לביקושים גבוהים לדירות בפרויקט. יתרון נוסף שלו הוא הימצאותו במיקום מרכזי בשכונה שנהנית מנגישות טובה בזכות הקרבה לכבישים 2 ו-4 ולתחנת הרכבת".

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה