חותם האמינות של דן אנד ברדסטריט מוענק לחברת שינפלד תיירות

מזל טוב לחברת שינפלד תיירות שמקבלת את החותם הבין לאומי לאמינות ויושר בתחום התיירות הכשרה בחו"ל. בפעם הבאה בע"ה שאתם טסים לנופש כשר תהיו בטוחים שבחרתם רק בשינפלד

צילום: יח"צ

לטוס לחופשה בחו"ל – רק עם חברה שיש לה תו אמינות בין לאומי

חופשה כשרה בפסח בחו"ל נחשבת לחופשה החשובה והגדולה בשנה, ותרצו להשקיע בה את מיטב כספכם. תו האמינות של דן אנד ברדסטריט שאותו מקבלות רק כ-3% מהחברות במשק, בעצם מבטיח ללקוח שהחברה שאתם טסים איתה היא חברה ישרה, הוגנת ואמינה. כשאתם טסים עם שינפלד לחופשה בחו"ל אתם שקטים ורגועים, כי אתם יודעים שאתם בידיים טובות של חברה יציבה, שמגיע לכם שירות מקצועי ואמין, שאם חלילה יהיו ביטולים בגלל הקורונה לא יעשו לכם שטיקים ולא בעיות, ושאתם מקבלים לא רק אירוח ברמה… אלא גם ביטוח ושקט נפשי!

250/200 סייד בר + קובייה

חברת שינפלד תיירות עם ניסיון והצלחה של מעל 30 שנה

חותם האמינות מוענק על ידי חברת דירוג האשראי הבינלאומית דן אנד ברדסטריט לחברות מצטיינות בכל העולם. שינפלד תיירות זכו בחותם על הצטיינותם בכל התחומים – ניסיון של יותר מ-30 שנה בענף, היעדר תביעות משפטיות, היעדר תלונות מצד ספקים, מוסר תשלומים גבוה ועוד סעיפים. לאחר משבר הקורונה כשחברות רבות לא הצליחו או לא רצו להחזיר כסף ללקוחות, שינפלד היו הראשונים והיחידים להחזיר כסף ללקוחות. הלקוחות של שינפלד שמחו לגלות שדואגים להם, שנותנים שירות מקצועי, עונים לשאלות, ומתנהגים מולם בהגינות ובשקיפות מלאה.

הכי טוב והכי בטוח – נופש כשר זה שינפלד תיירות

בעקבות משבר הקורונה השתנו סדרי עולם וחלים נהלים חדשים ותקנות מחמירות בשדות התעופה, בתי מלון, ובכל יעדי הנופש ברחבי העולם. מי שמעוניין למצוא דיל על פסח כשר בחו"ל מוכרח לקחת בחשבון שהכל יכול לקרות, ושהכסף שלו נמצא בראש סדרי העדיפויות של חברת הנופש.  לכן מובן מאליו שתעדיפו לטוס לחו"ל עם חברה אמינה ומקצועית שאחראית לביטחון הבריאותי שלכם וגם להשקעה הכספית שלכם – חברת שינפלד תיירות שקיבלה את חותם האמינות העולמי, שהיא גם החברה עם מספר הלקוחות החוזרים הגבוה ביותר.

גם ועידת ויזניץ' בחרו בשינפלד תיירות  

לא רק דן אנד ברדסטריט בחרו בשינפלד כחברה הטובה ביותר. ולא רק אלפי הלקוחות החוזרים ששבים לבחור בשינפלד על פני יתר החברות שנה אחר שנה. אלא גם איגוד מוסדות ויזניץ' בחרו לקיים את ועידת ויזניץ' אצל שינפלד תיירות. זוהי ללא צל של ספק הועידה הכי מושקעת, הכי יוקרתית והכי מדוברת שהיתה עד היום לציבור הדתי והחרדי. אם זה טוב וראוי לחסידות מהגדולות ביותר בעולם לקיים את הועידה עם שינפלד, הרי שסמוך ובטוח שגם אתם בחופשתכם הבאה בע"ה יכולים לסמוך על חברת הנופש הכשרה מספר אחת – שינפלד תיירות.

 

Inner 620/130

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה