טבריה: 84 דו"חות נרשמו בעקבות "עבירות בריונות" בכביש

פעולות אכיפה באזור טבריה נגד בריונות כביש: עבירות החזקת רכב ללא רישיון או נסיעה בכלי רכב שלא כחוק

הקטנוע נגרר מהמקום, ומעליו רכב ש'טופל' זמנית ללא רישיון | צילום: דוברות משטרת התנועה

בטבריה יש צרות גדולות מרון קובי: המשטרה הודיעה כי בסיוע סיירת האופנועים הארצית חולקו אתמול 84 דו"חות לנהגים עבריינים בעיר ובסביבתה. בין היתר נעצר נהג שנתפס נוהג כשהוא פסול לנהיגה ו- 3 כלי רכב הושבתו.

במהלך האכיפה עצרו השוטרים רכב לבדיקה לאחר שזיהו שנהג הרכב – בן 52 מאחד הכפרים הערבים בסביבה – נראה לחוץ מאוד כשראה את השוטרים. נהג הרכב התוודה בפני השוטרים כי הוא נוהג בפסילה. בבדיקה שנערכה בשטח התברר כי לחובת הנהג 7 פסילות ומאסר על תנאי של שנתיים. הנהג נחקר בתחנת המשטרה ונעצר. הבוקר יוגש כנגדו כתב אישום בהליך מהיר.

במהלך הפעילות בטבריה עצרו השוטרים גם נהג קטנוע, תושב העיר בן 21 שנסע על המדרכה. בבדיקה בשטח התברר כי הנהג כלל אינו מורשה לנהוג בקטנוע מהסוג בו נתפס נוהג. הקטנוע הושבת ונגרר, כתב אישום בהליך שיפוט מהיר הוגש כנגד הנהג.

בבדיקת אופנוע אחר אשר משך את תשומת לב השוטרים כיוון שלוחית הרישוי שלו הייתה שבורה – גם הוא תושב העיר – ועד מהרה התברר כי לא הוציא רישיון נהיגה מעולם. בתגובה מסר הנהג לשוטרים "זה שייך לחבר שלי החייל והוא בבסיס ואין מי שיטפל לו באופנוע", האופנוע הושבת ונגרר, כתב אישום בהליך שיפוט מהיר הוגש כנגד הנהג.

משטרת ישראל תמשיך בפעילות האכיפה הממוקדת על מנת למנוע תאונות הגורמות לפצועים והרוגים מיותרים וכדי להפוך את התנועה בכבישים לבטוחה יותר לנוסעים ברכב ולהולכי הרגל.

Inner

כתיבת תגובה