יד ביד עם השולמנים: כ"ץ מנטרל התנגדויות

שר האוצר, ישראל כ"ץ, הנחה על ביצוע עבודה משותפת עם נציגי קבוצת "אני שולמן", במטרה לגבש צעדים מהירים לתמיכה בציבור העצמאים בישראל במהלך הפגישה דנו הצדדים בתפיסתם הדומה לגבי הצורך לשפר את הסביבה עסקית לעוסקים בישראל, הסרת חסמים לתחרות ולצמיחה וכן הפחתת יוקר המחייה בישראל

שר האוצר ישראל כ"ץ בפגישה עם אביר קרא ומייצגי 'השולמנים' | באדיבות המצלם

שר האוצר, ישראל כ"ץ, נפגש עם אביר קארה, מייסד קבוצת העצמאים "אני שולמן", יחד עם דנה זיטלאוי, אף היא ממייסדי "השולמנים", שהעלו בפניו את עיקרי הבעיות לציבור העצמאים בישראל.

במהלך הפגישה הצדדים דנו בתפיסתם הדומה לגבי הצורך לשפר את הסביבה עסקית לעוסקים בישראל, הסרת חסמים לתחרות ולצמיחה וכן הפחתת יוקר המחייה בישראל.

בסוף הישיבה הנחה שר האוצר על ביצוע עבודה משותפת לגיבוש צעדים להפחתה חדה ברגולציה ובחסמים השונים תוך מציאת פתרונות ישימים ומהירים.

שר האוצר, ישראל כ"ץ אמר כי "נציגי "השולמנים" העלו בפני את עיקרי הבעיות של ציבור העצמאיים בישראל. דנו באריכות באתגרים השונים. אני רואה בציבור העצמאים בישראל מנוע צמיחה מרכזי למשק הישראלי. אמשיך לפעול למענכם ולתת תקווה אמתית לסקטור זה. סיכמתי על צוות משותף לגיבוש צעדים שיביאו להפחתה חדה ברגולציה ובחסמים השונים שעיקרה צעדים לשיפור הסביבה העסקית של העצמאים תוך מציאת פתרונות ישימים ומהירים לציבור העצמאים".

מייסד "אני שולמן", אביר קארה אמר עם סיום הישיבה, כי "הייתה פגישה טובה מאוד השר הביע התעניינות רבה והסכים כמעט על הכל, אם לא על הכל. יש הסכמה על העקרונות, ועל הקמת עבודה משותפת. עכשיו זה זמן מעשים – בסוף היום הציבור בוחן אותנו על תוצאות. יצאנו לדרך לפני שמונה חודשים במטרה לשפר את מעמד העצמאים בישראל ולקדם רפורמות משמעותיות במשק הישראלי. הצלחה של העצמאים זה הצלחה של כל עם ישראל".

סגנית נשיא לשכת יועצי המס, יועצת מס, מנהלת אגף המיסוי בקבוצת "אני שולמן", דנה זטלאוי-כהן:  "הצגנו בעיות שונות ומהותיות שאיתן מתמודדים בשטח בעלי העסקים. בעיות המצריכות התערבות ממשלתית כירורגית ומהירה כמו גם בעיות שמחיבות התייחסות לטווח הארוך. השר הביע התעניינות כנה בצרכי השטח ופתיחות לדון ולהיכנס לעובי הקורה בכל מקרה ומקרה. אנחנו מודים לשר על כך ומפשילים שרוולים לעבודה משותפת ומהירה למען אזרחי ישראל בכלל ובעלי העסקים הקטנים בפרט".

כתיבת תגובה